Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni, milyen...

Nem tudom eldönteni, milyen alakom van (? )

Figyelt kérdés

165 centi 62 kiló vagyok.

Gimiben mindig csúfolt egy srác és emiatt hát nem szeretek tükörbe nézni (dagadéknak hívott)

:( nem tudom hogy hogy nézek ki :S tennék fel képet csak a webcamom elég homályos most, de ha akarjátok fotózok 1-et :)

az lenne a kérdés hogy 165 centi és 62 kiló sok-e :)


2010. nov. 2. 14:35
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat még egyszer :) arra jutottam, hogy lehet nem tökéletes az alakom, de nem is ez a fontos :) csak hogy szeressem azt aki vagyok akárhogy is nézzek ki :)
2010. nov. 2. 15:48
 12/21 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs veled, dagadt tuti nem vagy. A sport valóban jót tenne az alakodnak, de izgulnod felesleges. :)

20L

2010. nov. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Hát azért... kissé dagi vagy
2010. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
nem tul dagi,ugyhogy nem para. picike kis sport es ok.
2010. nov. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
meg egy tuti tipp:szoli.....az tok jo. en mikor szolizok utana szebbnek latom magam. talan nem vagyok ep,de igaz. ha egy kicsit barnabb vagy,jobban nezel ki. egy par felules sem art es tuti csaj vagy!!!
2010. nov. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) a szoli nem ok sajna mert nem barnulok hanem szeplősödök :( de majd elmegyek kondi terembe :)
2010. nov. 2. 18:33
 17/21 A kérdező kommentje:
Amúgy most fele azt írta nem vagyok kövér, másik fele azt hogy igen, látjátok miért nem tudom eldönteni?
2010. nov. 2. 18:56
 18/21 anonim ***** válasza:

14:59 vagyok

Aki ducizott, az beteg. Vagy valami anorexiás szerencsétlen, akinél már a füle is feleslegnek számít, vagy irigy, mert 600 kiló és szalonnát zabálva ül a képernyő előtt.


Hidd el nekem, nagyon csini vagy, én tudom, mi a duciság meg a dagadtság, 20 kilót adtam le három éve. Te a közelében sem vagy semelyiknek. Az ilyen kijelentések miatt beteges a nők felének a testképe, mert van olyna ember, aki erre a testalkatra azt mondja: duci.

Teljesen normális, nőies alakod van.

A sportot továbbra is ajánlom, feszesít, jobban fogod magad érezni a bőrödben, eltűnnek a kételyeid tőle ;)


25/L

2010. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nagyon jólesnek a szavaid :) köszönöm!
2010. nov. 2. 19:23
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon csini vagy! Biztos megfordulnak utánad a fiúk! :)

24L

2010. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!