Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vékony lányok, ti hogyan...

Vékony lányok, ti hogyan vélekedtek egy ilyen típusú lányról?

Figyelt kérdés

Ha pl. megláttok egy alacsony, teltebb lányt (vastag combok, kis felesleg a derékon, kevéssé feszes, nagyobb popsi), akkor mit gondoltok?

van hogy büszkeséggel tölt el titeket, hogy vékonyabbak vagytok?

jobban érzitek magatokat mellette, mint pl. egy vékony lány mellett?

főleg ha magasabbak is vagytok?

van hogy örültök, ha egy vékonyabb lány felszed kilókat?



júl. 30. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Sajnálom, mert ő is lehetne vékony, ha tenne érte. De se igénye, se hiúsága nincs erre.
júl. 30. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Én az alacsony, husibb lányoknál sokszor gondolok arra, hogy kicsit olyanok, mint egy labda. Egy kis gömböc:D de most ezt nem csúfolásként mondom, mert én meg valakinek biztos olyan vagyok, mint egy botsáska:D
júl. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
74%
Igazából sehogy. Nem lehet tudni, hogy mitől hízott el, vagy hogy nem épp leadott már 15 kilót és a maradék 10 leadásán dolgozik éppen. Néha ha nagyon szép arcú kövér lányt látok, eszembe jut, hogy mennyivel többet ki lehetne hozni belőle ha nem lenne pl. tokája de ezek csak futó gondolatok, semmi közöm más testéhez. A sajátomra sem azért gyúrok, hogy hú de különbnek érezzem magam attól, aki nem teszi.
júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Amikor én voltam a vékony lány, semmit se gondoltam. Barátnőm duci volt, őt sajnáltam, mert folyton kínozta magát, pedig nekem tetszett úgy ahogy volt. Irigyeltem amiért ő nem volt lapos, mint én. A fiúknak is ő tetszett, nem én.

Most én vagyok a teltebb, de mellem így sincs 😅

Ő meg lefogyott és megmaradt a melle, igaz melltartó nélkül lóg, de ruhában dögös

júl. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolok róla semmit, az ő teste nem az enyém, és ő tudja, hogy abban mennyire érzi jól magát. Lehet, hogy vaskosabb nálam közben meg szebb arca bőre van, több pénze, sikeresebb az életben és boldogabb nálam. Nem ettől függ hogy ki mennyire elégedett magával, így az én önbizalmamra nincs befolyása. Büszke vagyok az alakomra amin folyamatosan dolgozom, de magamnak szeretnék bizonyítani a sporttal, nem pedig versengeni másokkal.
júl. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!