Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfi lábszőrtelenítés, ti...

Férfi lábszőrtelenítés, ti hogy vélekedtek róla?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egy férfi leszőrteleníti mert izmos a lába az nem férfias ? És mondjuk mi van akkor,ha genetikailag olyan az illető,hogy szinte alig van szőr a lábán,vagy egyáltalán nincs ? Komolyan ez a szőrkérdés határozná meg,hogy ki mekkora férfi ? Én úgy tudom egy férfi attól lesz férfi,hogy szembe néz az életben adódó problemákkal,és nem fut el előle,illetve attól hogy szembe néz a félelmeivel,és azokat is leküzdi. Meg nyilván ugye attól,hogy fütyi van a lába közt. Ti ezt hogy látjátok ?

2013. dec. 28. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Valahogy én is hasonlóképpen látom ezt a dolgot.Nem a szőr,vagy annak hiánya tesz egy férfit férfivá,viszont engem a másik oldal,vagyis a nőknél sem zavar ha szőrös.Ez mindenkinek a magánügye.
2013. dec. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az nyilván egy más kérdés, ha nem nő, vagy alig nő szőr a lábán.

De, ha rendesen nő, akkor ne szőrtelenítse, mert az tényleg nem férfias..

2013. dec. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A sportolók is szőrtelenítik, attól még férfiasok. Csak kinek mi tetszik, bár nem mindegy, hogy milyen a láb. Nem mindegyik néz ki jól szőr nélkül. Ha szép, formás és izmos, akkor szerintem mindenféleképpen férfias.
2013. dec. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én évek óta szőrtelenítem a lábam is, meg mindenhol máshol is. :) Nekem így sokkal jobb a komfortérzetem, kinézetre is jobban tetszik, barátnőmnek is. Nyaranta rövidnadrágban járok, strandra is rendszeresen megyünk, szóval elég szembetűnő a teljes szőrtelenségem. Eddig csak pozitív visszajelzéseket kaptam haver csajoktól, a tapasztalatom, hogy hat csajsziból ötnek bejön a csupaszság. :)


A véleményem az, hogy régen rossz annak a férfinek, akinek szőr kell ahhoz, hogy férfias legyen. Aki tényleg férfi, az szőr nélkül is az! :)

2013. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :D
2013. dec. 30. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!