Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan vélekedtek olyan 19...

Hogyan vélekedtek olyan 19 éves srácról, aki a lyukas pólót is megvarrja vagy éppen a cipőjét ha arról van szó?

Figyelt kérdés

Nagyon szereti ha meg lehet menteni a dolgai közül bármit, ezért nem dobja ki hanem hosszabb időtartamot biztosít a holmijainak.

Farmerokat hord és azokat kiszokta vágni a térdén hátul a combjánál hogy tépettnek látszon.

Ápolt kedves és helyes srácról van szó, járnátok vele ezek alapján?


2011. jún. 18. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ettől még lehet rendes a srác:) szerintem az ilyen fiú nagyon ragaszkodó, nem szeret megválni a dolgaitól, megbecsüli azokat:) nincs ezzel semmi gond, de azért néha engedd meg magadnak az új dolgokat is, attól még megtarthatod a többit tartaléknak:)
2011. jún. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy járnék vele ez alapján, hiszen számomra ez nem kizáró ok. :)
2011. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos lehet, simán járnék vele:)))
2011. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

És ebbe most mi lenne a probléma?

Énis megvarrom a nadrágomat ha elszakad,nem szeretem kidobni,azért,mert egy szakadás van rajta amit pár öltéssel megcsinálhatok.


14/F

2011. jún. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Akár az öcsém lehetnél:)

Igazából néha elgondolkozok azon és kinevetem magam hogy jaj már megint minek kínlódsz vele, ha simán vehetnél másikat

Nem sokan csinálják ezt manapság pláne nem 19 évesen amikor, az ember fél lábbal a 20as éveiben jár és ilyenkor bolondul meg


De jó tudni hogy akkor nem jelent igénytelenséget nálatok :)

2011. jún. 18. 16:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem kelt igénytelen hatást, addig nem zavar. Sőt számomra is azt jelzi, hogy nem válik meg könnyen azoktól amiket/akiket szeret:)
2011. jún. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs vele, sőt külön értékelem, hogy tud varrni és nem pazarol. :) Nálam az szokott lenni, hogy a combom között kiszakad a farmerom sokszor, én is meg szoktam varrni, amíg menthető, ha nem muszáj nem fogom kidobni.. Én járnék veled, biztos jófej lehetsz. 16/L
2011. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!