Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti hogyan vélekedtek a tetovál...

Ti hogyan vélekedtek a tetovált szemöldökről?

Figyelt kérdés
én lányként nagyon ocsmánynak tartom, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is
2014. júl. 15. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon ronda, nevetséges, közönséges hatása van, legalábbis ha nem profival csináltatja az ember. Ha valakinek ritkás a szemöldöke, inkább púderezze ki, sokkal szebb az eredmény.

L22

2014. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb, amit láttam, gusztustalan fércmunka, az a tipikus kékesfekete, filctoll-hatású borzalom.

Viszont ha olyan csinálja, aki ért hozzá, akkor értelemszerűen jobb döntés, mint minden nap festegetni. Crystalmakeupos Timinek volt most ilyen posztja a tetovált szemöldökéről, teljesen oké, ízléses.

2014. júl. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó szakember szépet tud csinálni, de kevesen áldoznak rá annyit( időben és anyagilag). Inkább elmennek egy olcsó kontárhoz, aki kb vonalzóval csinál egy hajszálvékony vonalat.
2014. júl. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is az "ocsmány" szó jut eszembe. 25N
2014. júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meglehet szépen is csináltatni.De a legtöbbjének tényleg ocsmányul áll.
2014. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

csúnya és borzasztóan természetellenes hatása van

biztos jól is meg lehet csinálni, de olyannal még nem nagyon találkoztam

2014. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
gusztistalan
2014. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
[link] Itt van amit az egyik válaszoló mondott, ez nekem bizony tetszik amit az utolsó két képén látok:)
2014. júl. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a fajta (un. szalazott) szerintem jol nez ki, ha jo szakember csinalja. Az az igenytelen, elkekesedett, mm vekony valami, amire a legtobb ember asszocial a szemoldoktetovalasrol, szerintem is gusztustalan.

2014. júl. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!