Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért csúfolnak a barátnőim,...

Miért csúfolnak a barátnőim, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez egy tegnapi sztori, de muszáj kiírnom magamból, mert azóta teljesen el vagyok keseredve. Strandolni voltunk pár barátnőmmel a nagy melegben. Ott kezdődött az egész, amikor átöltöztünk fürdőruhába, akkor elkezdtek vicces megjegyzéseket tenni az alakomra. Itt még azt hittem, hogy csak szórakoznak, nem gondolják komolyan, én is nevetgéltem velük. Aztán voltak gyanús sutyorgások a részükről. Viszont ebédnél igaz, éhes voltam, de betoltam egy lángos után egy kis sültkrumplit meg két palacsintát, jól tele is lettem, amit persze nyilván kiszúrtak, hogy nagyobb lett a hasam. Ezután már kevésbé fogták vissza magukat, és olyanokat mondtak, hogy már akár kismama ruhákat is hordhatok meg hogy be fognak nevezni egy evőversenyre, stb. Hazafelé meg megjegyezték, hogy ilyen dinnyehassal nem kéne croptopot hordani.


Tavasszal mértek a suliban, akkor 163/65 voltam, arra azt mondták, hogy kicsit sok (igaz, még a vékonyakra is azt mondják), azóta csak nem hízhattam olyan sokat, legalább is én nem látom magamon, nem látom magam kövérnek, de lehet, hogy a nyáron kicsit elengedtem magam.


16L



júl. 22. 13:53
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
91%
Ők nem a barátnőid már.Egy barát nem csinál ilyet
júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
79%

A barátnőid helyett keress újakat. Teljesen egészseges a súlyod.


És tudom hogy nehéz de legközelebb mondd meg nekik hogy rosszul esik hogy ilyeneket mondanak és ne mondják

júl. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
De az baj, ha a 65 kiló óta híztam?
júl. 22. 14:43
 4/38 anonim ***** válasza:
74%
67 kilóig egészseges vagy. Ha sportoltál valaha akkor 70ig is
júl. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Mostanában nem sportoltam :/
júl. 22. 14:52
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy kövér, de még ha az is lennél, akkor sem szólhat be senki érte. Csak az számít, hogy te jól érezd magad. Az ilyenek meg nem barátok, én ezek után messziről kerülném őket.


Félre ne érts, nem arra bíztatlak, hogy legyél egészségtelen, csak hogy legyél olyan, amilyen szeretnél. Soha ne hagyd, hogy mások véleménye határozza meg a külsőd vagy a személyiséged.

júl. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
93%
Ha kövér vagy, ha nem, semmi joguk beszólni.
júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Nem akarok magamról képet feltenni, de találtam egyet a neten, ami kb olyan, mint az én alakom:

[link]

júl. 22. 15:31
 9/38 anonim válasza:
82%
Öhmmmm, szerinted ez normál alkat?
júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom...
júl. 22. 15:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!