Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 éves múltam, de a mellem...

12 éves múltam, de a mellem nem nő. A barátnőim már mind menstruálnak, és van mellük. Nekem mikor lesz? :/

Figyelt kérdés
Légyszi,ha kötekedni akarsz Velem,akkor ne itt tedd!Tanácsokat szeretnék,nem bunkókat!Köszi előre is!
2014. jún. 4. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Addig örülj, ameddig nem menstruálsz, addig van szép világod :D
2014. jún. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tuti elkezd nőni a melled, nekem 14 éves korig semmi nem volt..most 22 vagyok és gyönyörű feszes melleim vannak. Nyugi előbb-utóbb lesznek szép cicijeid.
2014. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd, ezt mi nem tudhatjuk!

Kérdezd anyukádat, nagymamádat, hogy nekik mikor jött, mikor nőtt a mellük! Családon belül általában hasonlóan szokott (persze akad kivétel is).


Csak annyit lehet mondani, hogy a menstruációval 16 éves korodig nem vagy elkésve. Addig "kell" orvosi értelemben, hogy normális legyen.

Melle pedig nagyon sok felnőtt nőnek sincs, csak "mutatóban" (én is köztük vagyok).


Egyiket se tudod befolyásolni, siettetni!

Max. annyival, hogy egészségesen étkezel, nem fogyózol ész nélkül, mert az hatással lehet!

2014. jún. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menstruációval ne akarj kapkodni, a melled is nőni fog majd. Nekem gimiben, 14 évesen indult be. Ha híztam, akkor mind mellre ment. Minden barátnőmnek nagyobb volt, mint nekem. Nem mondom, hogy túlnőttem őket, de én sem panaszkodhatok a 75C-vel.
2014. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!