Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek belefér még ha...

Szerintetek belefér még ha egyetem alatt kicsit kikerekedett a pocakom?

Figyelt kérdés

Amióta egyetemre járok azóta lett nagyobb a hasam. Szerintetek ez belefér kategória még? Vagy van esetleg akiknek kifejezetten tetszik és szexinek tartják?


22/f


Képek:


[link]


[link]



máj. 31. 16:16
1 2
 11/17 anonim válasza:
38%
Szerintem ez így van jól. :)
jún. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Na, köszönöm szépen végre valaki. Amúgy ha azt veszitek a sztárok se mindannyian olyan vékonyak. Pl. Fluor Tomin is van jó pár kiló felesleg.
jún. 1. 14:17
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Na, és ha bejön valakinek akkor már hízol tovább?

De a te dolgod.

jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%

Nem lehet mindenki sztár alkat..van abból elég..

Belül meg rohadtak.Tisztelet a kivételnek.

Kívülről mindegy milyen vagy ,a belső tisztaság, emberség, jóság

a lényeg.

jún. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel nincsen semmi baj. De azért figyelj oda, mert könnyen kicsúszhat a kezedből a dolog. Láttam nálad jóval kisportoltabb srácokat is nagyon elhízni egyetem alatt.
jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Megnéztem a hasad, nekem ez még beleférne, nem gáz.


A többi válaszolóra reflektálva: Sok egyetemista elhízik, a saját szememmel látom. Ennek valóban egyik oka a rossz étrend, a legtöbben nem főznek, csak mindenféle szemetet esznek. Ennek részben a lustaság, részben a kollégiumi konyhák (sokan használják, rosszul felszerelt, mocskos, kényelmetlen stb) általános állapota az oka.


Ugyanakkor ne felejtsük el a másik tényezőt, a mértéktelen alkoholfogyasztást. Az alkohol nagyon hízlal, 2-3 doboz sör egy tábla csokinak felel meg. Sokan sajnos naponta megisszák ezt a mennyiséget, a nagy bulikról meg már ne is beszéljünk.

jún. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Férjemnek is ekkora volt a hasa egyetem alatt. Most 34 éves, dupla ekkora a hasa, fáj a térde, fáj a háta, és úgy horkol hogy nem lehet vele egy szobában megmaradni.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy engem soha nem zavart egy férfin a has, de ne áltasd magad. Ha egyetemistaként hízol, meló mellett is hízni fogsz. Ahogy idősödsz, egyre lassul az anyagcseréd. Ha ezt nem kapod el most, akkor kövér leszel. Kövér férfiként is lehet párt találni, de attól még szívás ha már fiatalon fáj mindenen a plusz hájtól amit cipel a tested.

jún. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!