Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek belefér még ha...

Szerintetek belefér még ha egyetem alatt kicsit kikerekedett a pocakom?

Figyelt kérdés

Amióta egyetemre járok azóta lett nagyobb a hasam. Szerintetek ez belefér kategória még? Vagy van esetleg akiknek kifejezetten tetszik és szexinek tartják?


22/f


Képek:


[link]


[link]



máj. 31. 16:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem sportolsz valamit? Tök könnyen le lehetne adni ezt a kis felesleget.
máj. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Szexinek nem tartom, de belefér.


Nem kérek privátot.

máj. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell annyit enni és lehet sportolni. Ilyen egyszerű. Ha már most 22 évesen így nézel ki, hogy fogsz kinézni majd 50-60 évesen?
máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem, márcsak azért sem, mert két év múlva tök kövér leszel.
máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem változtatsz tovább fog nőni. Az új életmódtól.


Belefér de semmiképp se vonzó

máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Egy ilyen sörhas azért nem egyik napról a másikra jön elő. Rokonok vagy haverok nem szóltak be hogy hízol? Egyébként ezt elég könnyen le tudnád adni ha figyelsz az étrendedre és otthon csinálsz kis saját testsúlyos edzést, vagy eljársz futni. Nem kell ahhoz kondiba járni meg élsportolni hogy fitt legyél. Mindennek az alapja a megfelelő étkezés, a mozgásnál is fontosabb. Csak az első pár hét nehéz, utána úgy rászoksz, hogy egyenesen rosszul leszel az olajban és zsírban tocsogó kajáktól. Én férfi vagyok, de ilyen has miatt mi már haverok között rendesen csesztetnénk egymást, így motiválva a másikat a váltásra. Ha most nem lépsz, később csak nehezebb lesz (na meg gusztustalanabb is)
máj. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
46%
Póló alatt az sem látszana ha kockás hasad van, mert a fiúk eltakarják szóval.......
máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Igazából én azt látom, hogy nagyon sok hasonló korú fiúnak van kb ekkora hasa. Szerintetek nem?


Van itt olyan lány akinél akár előny is az ilyen alkat?

jún. 1. 07:40
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#8

És attól, mert más is igénytelen, neked is annak kell lenned?

Legyél már annyira igényes magaddal, hogy foglalkozol a testeddel, nem csak azért, hogy lányoknak tetsszen (mert egyértelmű ez a célod.. elég elolvasni a kérdést), hanem mert nem mindegy, hogy 50 évesen kifulladsz-e 2 szatyor holmi cipeléstől, vagy mondjuk látod a gyerekeid felnőni majd.. Milyen példát fogsz nekik mutatni? Na ugye..

jún. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez még nem igénytelen. És nem is taszító. Biztos vannak lányok akiknek bejön.

De most miért akarod hogy ez jó legyen így? Inkább arra törekednél hogy minél előbb eltűnjön. Mert ahogy mondták, ez csak nőni fog.

jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!