Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Barátosnémnak elég kevés az...

Barátosnémnak elég kevés az önbizalma, ezért szeretném kikérni a véleményeteket, hogy szerintetek is olyan csunya e, mint amilyennek ő tartja magát?

Figyelt kérdés
Az ő beleegyezésével megmutatom a fotóit. Szerintem túlzás, hogy ennyire ne legyen megbékélve önmagával, az arcáról, szemeiről is mondhattok véleményt. Neki fontos az őszinteség, mindegy hogy pozitív, vagy negatív is legyen
2010. okt. 26. 13:58
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Ha nem te lennél az egy másik névről, vagy nem a barátnőd, akkor eszedbe sem jutott volna, hogy a rockerek oldalról szúrj be egy képet a kancsal lányról. Biztos ő egy olyan lány, akit nem birtok.Ha nem bundáznád meg a kommenteket, azzal, hogy magadról v. a barátnődről irj véleményt, akkor google-ös linket raktál volna be. Ennyi. Büdös az öndicséret. Ha nem megy a szekér, meg kell tolni, igaz-e?
2010. nov. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Google en nincs egyikről sem kép

előbb regisztrálni kell az oldalakra hogy a google is kidobjon valamit, amugy kis Sharlock meló után nem nagyon fogom fel mit írsz. A vélemény al ényeg, és nem az hogy rossz e vagy jó csak hogy őszinte legyen, és semmi irigység, meg bántás, meg kiváncsi vagyok hogy reagál dolog....

2010. nov. 2. 23:50
 33/37 A kérdező kommentje:

ja és senki nem dicséri saját magát, aki öntelt az nem kérdezi másoktól meg h szép e, nem kell neki külső vélemény vagy visszaigazolás, főleg nem idegenektől

egyszerűen csak kiváncsi vagyok, ahoz pedig nem lennék bétor h magam elemeztessem, így se nagy az önbizalmam, de senkit nem akarok lejáratni, hisz aki regisztrálja magát internetre az eleve elérhető szintem indenki számára, tehát megtalálható, és mindenki magában úgyis elmondja a véleményét, tehát tök mindegy h valaki belinkeli e a fotóját vagy nem. Aki nem akarja az nem netezik. Amúgymeg nem hinném hogy ez befolyásolna akármit is, hisz mindenki kap hideget meleget is, van aki nem őszintét, szal nincs az az ember aki mindenkinek tetszene, és nincs az az ember aki senkinek ne tetszene. Meg nem arra vagyok kiváncsi hogy szerintetek ki írta ki a kérdést, meg ki van a fotón, hanem hogy milyennek látjátok stb. Amúgy ha valaki azt irja valakiről h szerinte nem kancsal, az azért van mert tényleg úgy látja h nem kancsal :)

2010. nov. 2. 23:54
 34/37 A kérdező kommentje:
amúgy érdekes hogy az itt elhangzott dolgok tökre mást mutatnak, mint ami a csaj adatlapján van a tagok által megfogalmazva :)
2010. nov. 2. 23:55
 35/37 anonim ***** válasza:
Nem értem mit akarsz... Miért kéne regelni bárhova is, hogy a Google képkeresőjén keresztül találj egy képet egy kancsal emberről??? Vagy miiiiii????? Jólvan hagyjuk, légy boldog a hülyeségeddel együtt...
2010. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
kerdezo: menj el es vizsgaltasd ki magad!!
2010. nov. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
szerintem hülye aki nem érti a kérdést, aki meg nem tud válaszolni, vagy nem akar, az minek ír ide?
2010. nov. 3. 23:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!