Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Barátosnémnak elég kevés az...

Barátosnémnak elég kevés az önbizalma, ezért szeretném kikérni a véleményeteket, hogy szerintetek is olyan csunya e, mint amilyennek ő tartja magát?

Figyelt kérdés
Az ő beleegyezésével megmutatom a fotóit. Szerintem túlzás, hogy ennyire ne legyen megbékélve önmagával, az arcáról, szemeiről is mondhattok véleményt. Neki fontos az őszinteség, mindegy hogy pozitív, vagy negatív is legyen
2010. okt. 26. 13:58
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
A fotókat elfelejtetted belinkelni.
2010. okt. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
2010. okt. 26. 14:01
 3/37 A kérdező kommentje:
most fejeztem be a linkelést
2010. okt. 26. 14:01
 4/37 A kérdező kommentje:

összes


[link]

2010. okt. 26. 14:02
 5/37 anonim ***** válasza:
0%

szánalmasvagy

hányszor mutatod még meg magad?

2010. okt. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát megmondom őszintén,nem erre a nőre mondjuk átlagban,hogy szép, egy erős átlagos akárhogy is nézem,ráadásul ez a stílus olyan otromba.
2010. okt. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

nem tudom kivel kevered, de ő csak ezen az oldalon van fenn, és a barátnőm

véleényt kértünk a pofikájáról, és őszintét, nem pedig hamisat (tehát nem irigykedőt, nem direkt bántót, nem elfogultat, hanem őszintét, akár tetszik a kép akár nem) ÉS NEM ÉN vagyok a képen!

2010. okt. 26. 14:04
 8/37 A kérdező kommentje:
hát csak egy két képen van kisminkelve erősebben, de amugy ala nature
2010. okt. 26. 14:05
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Szép arca lenne, de pont előnytelenül sminkeli magát. Szerintem a szemöldöke túl vékony, és rosszul szedett, vagy növessze vissza, vagy tanulja meg kihúzni. A helyében a hajamon is változtatnék, vagy megnöveszteném, vagy sürgősen keresnék egy fodrászt, hogy adjon neki egy arcomhoz illő formát:)

Szimpatikus lenne, ha nem a rockerek.huról linkeltél volna, sajnos sztereotípiáim vannak az ott regisztrált emberekről. De még kislány, majd kinövi.

2010. okt. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
szép az arca de nem tud sminkelni.
2010. okt. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!