Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Barátosnémnak elég kevés az...

Barátosnémnak elég kevés az önbizalma, ezért szeretném kikérni a véleményeteket, hogy szerintetek is olyan csunya e, mint amilyennek ő tartja magát?

Figyelt kérdés
Az ő beleegyezésével megmutatom a fotóit. Szerintem túlzás, hogy ennyire ne legyen megbékélve önmagával, az arcáról, szemeiről is mondhattok véleményt. Neki fontos az őszinteség, mindegy hogy pozitív, vagy negatív is legyen
2010. okt. 26. 13:58
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Hát nem egy szépség, úgy olyan átlag alatti picit.
2010. okt. 27. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim válasza:
Mosollyal kedves az arca, de az életunt arc, meg a piercing nagyon sokat ront az összképen!!!
2010. okt. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
ez igaz, láttam a kép kommentjeit, van akinek ugyanaz a kép tetszik, ami másoknak nem. Én pl piercing párti vagyok, de persze az sem utolsó szempont kinek áll jól, vagy kinek milyen a lelkivilága.
2010. okt. 28. 07:05
 24/37 anonim ***** válasza:
ez a lány SZÉP! amit változtatnék rajta,az a szemöldöke,úgy gondolom túl vékony és íves. a másik a szájpiercing,az nem nyerte el a tetszésemet. az a véleményem hogy a barátnőd vagy nagyon önbizalomhiányos,vagy azzal akarja felhívni magára a figyelmet,hogy azt hajtogatja hogy ő csúnya. + 1 tanács: mosolyogjon! a mosoly megszépíti az embereket :)
2010. nov. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

érdekes a pasija is mindig ezt mondta neki, hogy szép mikor mosolyog, és ne rontsa el az arcát piercingekkel

szerintem az a baja, h a barátja oskat mesélt előző barátnőiről, és akit annó nagyon szeretett, most olyan lett, hogy tele van piercinggel és nagyon sötét a stílusa...

de az a csaj dagibb és ribisebben öltözködik, ez pedig a pasijának nem jön be.

2010. nov. 1. 00:05
 26/37 anonim ***** válasza:
Ne csufitsa magat piercinggel, tetkokkal. Menjen el egy smink iskolaba is.
2010. nov. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

csak egy tetkója van, piercingje már nincs, a szájához az a karika csak oda lett téve az orrába volt régen egy pötty, de már az sincs ott, meg egyszer volt fülbe meg szemöldökbe is de már nem hordja, egyedül köldökbe fog csináltatni azt mondta, és már olyan tépett vállig érő aranybarna haja van

amugy nem szokta sminkelni magát hétköznapokon

legalábbis amikor én látom

2010. nov. 1. 01:51
 28/37 anonim ***** válasza:
lehet hogy 25 eves....en mondjuk 35-nek neztem....es iszonyu csunya. a haja valami borzalom,a szeme is csunya,a szajarol ne is beszeljunk,ronda mint a bun.
2010. nov. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Megint te vagy az? Átlagos lennél, ha nem lennél kancsal. De igy csak átlag aluli vagy.
2010. nov. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
51%

szerintem ha valaki kancsal az ez a lány


[link]


ez a csaj aki a kérdéshez van linkelve egyáltalán nem kancsi, szerintem aki ezt mondja annak baj van a látásával.

Amúgy ha valaki bambul vagy közelre néz, eleve kancsibbnak tűnik, neki szimplán bazi nagy kék szemei vannak,

és arcmodellnek simán elmehetne sztem. Pedig én nő vagyok és nem ismerem, mégis ez az őszinte véleményem, mindenféle irigykedés nélkül. De hát ízlések és pofonok. Az hülyeség h átlagon alul, sztem inkább felüli, sokan örülhetnének ha ilyen szép bőrük, nagy szemük meg helyes pofijuk lenne mint neki. Ő legalább nincs kimázolva, meg agyonretusálva. Bármennyire is hosszú haj párti vagyok, neki a rövid frizura is tök jól áll. A fűzős képen milyen jó alakja van már....

2010. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!