Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Barátosnémnak elég kevés az...

Barátosnémnak elég kevés az önbizalma, ezért szeretném kikérni a véleményeteket, hogy szerintetek is olyan csunya e, mint amilyennek ő tartja magát?

Figyelt kérdés
Az ő beleegyezésével megmutatom a fotóit. Szerintem túlzás, hogy ennyire ne legyen megbékélve önmagával, az arcáról, szemeiről is mondhattok véleményt. Neki fontos az őszinteség, mindegy hogy pozitív, vagy negatív is legyen
2010. okt. 26. 13:58
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

nem rocker, csak szeret pár számot :)

de nem jár feketében

amúgy szinte sose sminkeli magát,

a szemöldökét meg nem szokta kihúzni

bár van aki azt mondja hogy ez is vastag és cérnavékonyra szedik, az tényleg nem szép

2010. okt. 26. 14:07
 12/37 A kérdező kommentje:

bár nem is vagyok benne biztos h ő sminkelte magát, bár lehet hogy tényleg előnyösebb lenne számára más smink, a haja most nem ilyen, hanem tépett, és frufruja van

csak az a kép kicsit előnytelenebb azért nem tettem fel

2010. okt. 26. 14:08
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

valamilyen szinten mindenki elfogult, és szubjektív véleményt ír, de annyira még sem lehetnek elfogultak a válaszok, amiket kapsz, ha belegondolsz, hiszen nem ismerjük a lányt, tehát nem értem az aggodalmad, amit leírtál az előbb...


a kérdésedre válaszolva: a legnagyobb baj a barátnőddel, hogy rossz a a frizurája, ezen és a színén is változtasson, bár nem tudom melyik a jelenlegi, de azon a képen, ahol áll és fehér felső van rajta, a haja valami borzalom. Aztán használjon sminket, mert sokat segíthet az arcán és az önbizalmán, nem vakolat mennyiségűre gondolok, de minimális alapozó, szemcerka, spirál. Továbbá a ruháin változtasson, előnyösebb darabobok .... stb. Szerintem ezek után sokat nőhet az önbizalma, mert jelenleg tényleg olyan kis átlagos, nem tűnne fel az utcán, ha elmenne mellettem. Remélem kielégítő a válaszom ;)

2010. okt. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

az a gond, hogy ő fél feltűnő lenni és önmagát adni :)

amúgy van egy kép ami nem előnyös talán, de most ilyen a haja, nincs rajt smink

amúgy zat ak épetm ondod ahol háttal áll, vagy azt ahol felemeli a kezét, vagy ami oldalról van fűzőben? mer az meg retusált kissé


ilyen most


[link]


[link]


a cserepes száját most ne vedd figyelembe :)

2010. okt. 26. 14:17
 15/37 anonim ***** válasza:
5. sor 3. képét mondom az összesben, vmi fehér ruha van rajta, amiket belinkeltél képeken sem túl előnyös a haja, csak az a baj, hogy mivel ilyen kis rövid nem tudnak annyi mindent csinálni belőle, bár ez csak fodrász kérdése, tanácsot egy jó szakembertől kérjen és tényleg festesse be a haját, jobb fazon és új ember lesz, még mindig ezt mondom
2010. okt. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
szerintem édes kis arca van, jól áll neki a rövid haj is, és leginkább akkor szép ha nincs rajta smink, nincs retusálva, bár kihúzott szemekkel elég vadító tud lenni egy két képen.
2010. okt. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
be van festve a haja aranybarnára, előtte eredeti sötét szőke volt, akármilyen színőre festeti olyan vöröses lesz a haja egy idő után. Most olyan sötét lilás tincseket szeretne és növeszti, amúgy szög egyenes haja van ha hosszú. Nekem legalábbis bejön a fehér bőr sötét haj világos szem kombináció, annyira kiemeli a szemeit, bár szerintem élőben jobban néz ki mint képeken, mások szerint meg tök fotogén, ezek szerint megoszlanak a vélemények, de biztos akad olyan is aki rossz indulatú. Már nem azért mondom mer negatív kritikát is mondanak.
2010. okt. 26. 14:26
 18/37 A kérdező kommentje:

jaaa, azon a képen szoknya volt rajta, vagyis egész ruha nem felső :)

néha olyan mintha minden képen más nő lenne

amúgy 25 éves, de sokan 16 nak nézik :) bár ez nem baj

2010. okt. 26. 14:28
 19/37 anonim ***** válasza:
ne használjon ilyen erős szemcerkát, mert olyan elvont,- drogos fejet csinál neki. van fekete szemspirál és tus is a világon. vagy tartós szempillafestés.
2010. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Szép tiszta bőre van kék szeme, valaki ezért már öl.

Mond meg neki hogy Nagyon szééép!!

És ez őszinte!!

2010. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!