Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Profilból a legtöbb ember csúnya?

Profilból a legtöbb ember csúnya?

Figyelt kérdés
Nehezen tudom magam túltenni rajta, hogy elölről kb 10/9-re értékelem magam, jobb oldali profilból 10/7, de balról kb 10/3. Valamiért balról érzem magam a legcsúnyábbnak. Igaz jobbra van fésülve a hajam, és szerintem ezért nézek ki jobb oldali profilból. De ahogy elnéztem, kevés olyan ember van, aki ugyanolyan jól néz ki oldalról is, mint elölről. Ez miért van?
2023. júl. 24. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szimmetrikus az ember arca. Én profilbol jobban nézek ki mint szemből.
2023. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkét profilomból 10/1-nek látom magam, szemből viszont 10/8
2023. júl. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Dehogy

A legtöbb gyönyörű ember szép profilbol is

2023. júl. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem a nagyon jóképű vagy szép emberekre gondoltam, hanem az átlagra. Nyílván aki nagyon szép, az oldalról se lesz olyan csúnya. De itt vagyok pl én, aki szemből elég jóképűnek tartja magát, magasan átlag felettinek, de oldalról annyira nem. És azért van pár ilyen ember, aki szemből tök szép vagy tök jóképű, de oldalról csúnya
2023. júl. 24. 19:35
 5/9 anonim ***** válasza:
5%
Általában pont ugyanannyira vagy szép oldalról mint szemből
2023. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ha én körbefotózom magam, akkor elölről a legjobb, és oldalról jóval rosszabb. Oldalról nagyon jó szöget kell elkapnom hogy jó legyen. Pl oldalról sok embernek nagyobbnak néz ki az orra mint szemből, és a hibàk is jobban kijönnek
2023. júl. 24. 19:46
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Jó tartalmas életed lehet ha ez egyáltalán eszedbe jutott. 🤣
2023. júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is csúnyább az átlag ember profilból,mint elölről.

Ha szemből szép is,oldalról sokaknak nagyon kiáll az álla,nagy az orra, csúnya a szája,a fül is nagyobbnak tűnhet,főleg fotón.

Ez ilyen.

2023. júl. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem
szept. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!