Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam azon...

Hogyan tegyem túl magam azon hogy csunya arcom van?

Figyelt kérdés
Eddig még senki nem szólt be a kinézetemre de én látom a tükörben és a képeken hogy ronda vagyok. Nem merek az emberek szemébe nézni és utálok emberek között lenni, egész nap csak ezen jár az eszem és minden este sírok. Ez már nem élet így...
2023. jún. 30. 09:06
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem menjél pszichológushoz. Ha annyira csúnya lennél, akkor tuti kaptál volna már beszólásokat. Valószínűleg teljesen normális és átlagos kinézeted van.
2023. jún. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom mennyi idős vagy, de ha túlélted az általános iskolát, és nem kaptál rá megjegyzést, akkor ez a csúnya arc csak a te szemedben az.
2023. jún. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Valószínűleg nem vagy csúnya, neked csupán testképzavarod van.

Ha lány vagy, akkor egy kis sminkkel próbáld kiemelni az arcod előnyös részeit, mert biztos vagyok benne van olyan.

2023. jún. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pedig nincs egyetlen előnyös része sem az arcomnak. Asszimetrikus arc, az egyik arc oldalam nagyobb mint a másik, magas homlok, nagy, széles orr, felemás szemek,kicsi száj, kicsi áll mindezek mellett pufi kerek afcom van
2023. jún. 30. 09:33
 5/10 A kérdező kommentje:
Ebben mondjátok meg mi a szép..semmi
2023. jún. 30. 09:34
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Kép van?

Én is arra gondolok hogy átlagos vagy.

2023. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
9%
Szerinted a plasztikai sebeszek mibol elnek??? Menj el es megcsinalnak sokkal szebbre. Tobb mutettel!!!
2023. jún. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Küldj képet, mert kötve hiszem, hogy annyira csúnya vagy.
2023. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Ide is johet az a kep
2023. jún. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Nézd, több milliárd csúnya ember leélte már az életét…. Valahogy ok is megoldották
2023. júl. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!