Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha az állam semennyire sem...

Ha az állam semennyire sem áll előre az nagyon csúnya?

Figyelt kérdés

Nincs mélyharapásom, volt is fogszabályozóm, egyszerűen egyvonalban van szinte oldalról az állam az ajkam vonalával. De sokaknak kicsit előrébb jön az áll.

22/L


2023. júl. 5. 06:25
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, egy kép sokat segitene
2023. júl. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:

Figyelj, ha eddig nem szivattak vele, vélhetően elfogadható a környezeted àltal.


Mi a kérdésed apropója?

2023. júl. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szivattak soha, csak megfigyeltem, hogy nagyon sok embernek előre áll. Mondjuk a nagyon hegyes, előrenyúló áll sem tetszik, valahol a középút a jó.
2023. júl. 5. 07:41
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Nekem pont az tetszik legjobban, amikor nem olyan hegyes, előrenyúló (kis mértékben sem)
2023. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. júl. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod a mewing-ot, ha nagyon zavar.
2023. júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az a normális szerintem. Én bele voltam betegedve ebbe az àll témàba, meg akartam műtetni, de nekem szükségem volt fogszabàlyozásra, mert a felső fogsorom előre àllt nagyon. De annyit javult a fogszabályzó miatt az àllam helyzete, hogy már nem gondolkozom a műtéten egyàltalàn. Nekem is egyvonalban van, talàn még egy nagyon kicsit hàtrèbb is. De cserébe elég erős csontozatú az àllam, így szemből nézve jól néz ki, oldalról meg màr elfogadtam mert nagyon sokat javult. De én ahogy megfigyeltem, van akinek széles àllcsontja van, de az oldalról max egyvonalban van, de van akinek előlrébb van az àlla, de az meg előlről semmilyen.
2023. júl. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!