Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem nagyon csúnya...

Csak szerintem nagyon csúnya ez a lány?

Figyelt kérdés

Annyira visszataszító az arca és az egész kisugárzása.

[link]


2023. jún. 2. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Nehéz megmondani mert folyton hülye pofákat vág.
2023. jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 igen, de van olyan képe is ahol nem vág olyan pofát, és ott is nagyon visszataszító. Pedig nagyon szépnek képzeli magát..
2023. jún. 2. 18:19
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Hát a kisugárzásában tényleg van valami taszító. A csak pár képét néztem, azokon feszt grimaszolt de mondjuk úgy, nekem nem jönne be ha az utcán látnám. Láttam már csúnyábbat is de sokkal szebbet is. Az #1es voltam.
2023. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Átlagos feje lenne a sok festék nélkül, de a kisugárzása borzalmasan irritáló
2023. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
A kisugárzása tényleg taszító. Viszont amúgy úgy látom, hogy az az erős szemsmink nem a jó barátja, az semmiképp sem segít rajta (vagyis nekem nincs bajom az erős szemsminkkel, de szerintem neki nem áll jól az, ahogy a képein meg van csinálva, főleg az a nagyon vastag szemhéjtus), viszont láttam egy sminkelős videót róla, és ott az elején, amikor nem kezd el sminkelni, nincs baj a kinézetével. De ez a folytonos grimaszolás nagyon irritáló, az nagyon sokat ront azon, hogy mi az első benyomásod róla. De amúgy visszatekertem, a 3 éves insta képein még nem hord ennyi sminket, ott úgy néz ki, mint egy átlagos kislány. Meg is néztem, hogy akkor még csak 13 éves volt. Lehet nem egy világ szépe, de szerintem így semmi baj nincs/nem volt vele. Szerintem ez a túlzott sminkelés és grimaszolás adja ezt a negatív benyomást.
2023. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen, tehát akkor ti is érzitek amit én, azt az erős taszító érzést, oké, megnyugodtam, akkor nem vagyok egyedül:D

Köszi a válaszokat, még jöhetnek amúgy vélemények!

2023. jún. 2. 19:12
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Semmirekellő, feltűnést keltő kislány, aki unalmában követősdit játszik. Van még rajta kívül jó pár agyhalott...
2023. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
12%
Szerintem kibaszo csúnya 🤢
2023. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem szép az arca. A szeme pedig kifejezetten gyönyörű. Még keresi önmagát, ha megtanul természetesebben sminkelni, és leszokik a fintorgásról, a féloldalas mosoly lehet majd egyszer a védjegye. :)

Kicsit Natalie Dormer jutott eszembe, na nem amiatt, hogy hasonlítanának, távolról sem, csak hogy neki ugye van az a kacsaszájas féloldalas mosolya, ami nála a szexepile, másnál meg tök hülyén nézne ki ugyanez. Valami ilyesmi lesz a kislány is a mimikájával, ha kinövi a lázadó korszakát ezzel a sok hülye fintorgással. :)

2023. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Ez biztosan nő? Màrmint gyárilag
2023. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!