Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintettek csúnya és...

Fiúk! Szerintettek csúnya és buta vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 165 cm, 50 kg vagyok( ami nem látszik rajtam legalábbis ezt mondják az ismerőseim de én másképp gondolom), szőke, sötét barna szem és sok pattanás van a homlokomon... normálisan öltözők. A jegyeim átlagosak most 9.61 az első félévi médiám. És tavaly az évi médiám 9.40.

Néha túl őszinte vagyok, türelmetlen, feledékeny, lassú a felfogó képességem:(

Nem írok helyesen de imádok fogalmazást,mesét, történetet írni.

De szeretem a gyerekeket, kedves vagyok általában, nem akarok szándékosan megsérteni senkit, és kb.ennyi.

Szerintetek csúnya és buta vagyok?



2022. febr. 6. 21:20
 1/10 A kérdező kommentje:
Fényképet nem kap senki. Csak előre szólok
2022. febr. 6. 21:23
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Butának biztosan buta vagy, mert ha nem az lennél akkor fel se tetted volna ebbe a formában a kérdést. Mert az, hogy valaki szép-e vagy csúnya-e az nem azon múlik, hogy hány méter kilopond a súlya, és ehhez hány arasz a magassága. Hanem azon, hogy hogyan néz ki. Azt meg főleg a mai világban leginkább egy fénykép alapján lehet eldönteni.
2022. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen sokat segítettél az önbizalmamon
2022. febr. 6. 21:26
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Te kérdezted...
2022. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

“ az évi médiám 9.40“


Ez mi? Medián átlag?

2022. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom valami külföldi lehet, ahol másképpen számolnak.
2022. febr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Az vagy a sok pattanásoddal,meg a hülye kérdésed miatt.
2022. febr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Biztosan nem vagy buta, a magyar helyesírásod majdnem hibátlan és értelmesen is fogalmazol. A pattanások majd változnak. Az őszinteséget viszont néha érdemes mértékkel adagolni, az utolsó előtti mondatod szerint ezt meg is tudod tenni. De azért képet nem kérek :)

(5-ös, a kérdező ifjú hölgy erdélyi, a román oktatásban 1-10 között osztályoznak, a média pedig az átlag)

2022. febr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
83%
Tehát megkérdezed, hogy csúnya vagy-e, de nem küldesz képet, a jegyeidet pedig nem igazán tudom értelmezni, gyanítom, hogy külföldi vagy, ezesetben viszont el lehet tekinteni a helyesírási hibáidtól. De a szépség nem súlytól és magasságtól (sem pedig a szem- és hajszíntől)függ, az intelligencia pedig létezik műveltség nélkül is, tehát annak tekintetében sem a jegyek számítanak (azt meg nem igazán értem, hogy 165 centi mellett minek kellene látszania 50 kilós létedre). Tehát az alapján, amilyen módon írsz és amiket mondasz, buta vagy, a kinézeted milyenségéről pedig nem igazán tudok mit mondani.
2022. febr. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem küldesz képet, mégis hogy állapítsuk meg, hogy csúnya vagy -e??
2022. márc. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!