Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya arcom van hogy...

Nagyon csúnya arcom van hogy fogadjam el?

Figyelt kérdés
Egyik szemem kisebb mint a másik, az arcom egyik oldala nagyobb mint a másik és az orrom is nagy
2023. jún. 24. 21:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

Én sem tudom magam teljesen elfogadni egy tartós betegség végett hiába mondják azt sokan, hogy szép és csinos vagyok... egyszerűen nem megy...

Nekem az segít egy kicsit, hogy mindig kitüzők magam elé egy célt és megprobálom elérni, teljesíteni azt. Azzal kicsit eltudod vonni a figyelmedet a problémáról. Amikor teljesíted az adott célodat, lehet egyszerre több is attól függően mekorra volumenű, akkor attól valamelyest jobban fogod magad érni.

Sajnos a fő problémát nem oldja meg..., de segít.


Remélem segítettem egy leletnyit!

2023. jún. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Én viszont szinte biztos vagyok benne, hogy egyikőtok sem csúnya. De valamiért ezt gondoljatok. Inkább az okát kéne megnezni. Attól önmagában nem csúnya valaki, ha nem szimmetrikus az arca. 😉
2023. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Bújj el.
2023. jún. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3%
Pincebe szervezz randit. 😂
2023. jún. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%

hát én simán csal el fogadom amit nagyon durvának tartok pl kancsalság azzal meg próbálok kezdeni valamit de ennyi.

Nekem pasiként lefőtt a kávé de te nő vagy ha nő vagy akkor nyugi nem lesz semmi gondod.

2023. jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Menj el más irányba

Tudomány, művészet, jótékonykodás

Az esztétika részét zard ki

2023. jún. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell elfogadni, ha összegyujtod a pénzt, plasztikáztasd meg magadat:) ki akarna csúnyàn élni amikor egy életed van?:)
2023. jún. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mindenki szép a maga nemében. Nem vagy kevesebb ember attól ha ezért lenéznek, ez az ő szegénységi bizonyítványuk.
2023. aug. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkora hazugság hogy mindenki szép a maga nevében😃 nem értem minek kell ilyen baromságokkal tömni emberek fejét😃 van aki ronda ez van, vagy valtoztat rajta vagy elfogadja.
2023. aug. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9 Még te is lehetsz rút ábrázatú...
2023. aug. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!