Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el önmagam?

Hogyan fogadjam el önmagam?

Figyelt kérdés
A barátaim, ismerőseim közül mindenki gyönyörű, de tényleg... engem sose vesznek észre, mindig levegőnek néznek a fiúk, miközben a barátnőimnek egy csomó fiú barátja van... Nagyon rossz érzés, nem akarok bepasizni meg semmi ilyesmi, de néhány dicsérő szó nagyon jólesne... undorodom magamtól.

2016. jan. 22. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem elfogadni kell, hanem változtatni azon ami nem tetszik magadon vagy úgy látod hogy nem illik hozzád, nem előnyös/lehetne jobb is. A lányok általában attól szépek hogy előnyös a frizurájuk, hajszínük, a ruháik jól állnak nekik, a sminkjük szép, a testüket formában tartják, és hasonlók. Akin mindez stimmel az jól néz ki és kapják a dicséreteket.
2016. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
átérzem a helyzetedet :/ sajnos az én arcom egy teljes csőd. mindegyik haj sajna nevetségesen áll rajtam, meg a csúnya arcomnál csak viccesen néz ahogy erőlködök xD annyira irigylem azokat, akiknek minden haj jól áll, és gyönyörűek :/ nekem is egyébként persze minden ismerősömnek topmodell kinézetűnek kell lennie -.- mindig olyan érzésem van, mintha én lennék egyedül ronda az egész világon..
2016. jan. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Na áll! Mi az hogy gyönyörűek? Ki szerint? És ki mondja hogy te nem vagy gyönyörű? Kis Pisti? (csak példa :D)

Aki csak azért írja mert rossz napja volt és élvezi hogy tönkre tehet vlaki?


Édesem! Te ne undorodj önmagadtól. Szerinted azok undorodnak maguktól miután téged lenéznek? Dehgy vígan élik világukat. (Nem mindig mert van mikor máson vezetik le )


Ne szégyeld magad a rohadt életbe! Szeresd a gondolataidat. Hiszen azok csak a tieid maradnak, míg a szemét emberek tovább állnak.


Mások ugyanúgy (sőt ..hajjajj!! Sokkal többet is) hibáznak mint te. Ahogy én, és mindenki!

A plakátokon a modellek lehet hogy kiló vakolatokkal szépek de ugyanolyan átlagos emberek.


A fiúkról pedig... Szívem téged úgy szeressenek meg amilyen vagy. A saját gondolataidba fog valaki majd bele szeretni nem a facebook like-jaidba vagy a téged észre vett emberek számába.


Eszedbe ne jusson undorodni magadtól. Hiszen ilyen ember még egy nincs mint te. Az utolsóm véredig egyedi vagy.

És ha ezt megvonod magadtól...a világ őrült nagyot veszít.

Gondolj bele hogy te is kellesz a föld forgásához.

Szüksége van rád is a világnak.

Ne zárd magadra a börtönöd! Mi joga van ahhoz bárkinek hogy miatta zárd magad rács mögé?

Engedd szabadon önmagad!


16/L

2016. jan. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
utolsó csepp véredig egyedi vagy* bocs az elírásokért
2016. jan. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
en is igy vagyok nem tudom elfogadni magam. megertelek tudom milyen erzes
2016. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!