Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kicsit idősebbne...

Hogyan tudnék kicsit idősebbnek kinézni? 14/L

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és 153 cm 43 kg...Mindenki 4-5.-esnek néz, mert alacsony vagyok és az arcomom igaz, hogy van pár kicsi pattanás, de nagyon kislányos. Mindig rosszul érzem magam a suilban, mert érzem, hogy mindenki arra gondol,hogy mit keresek én egy középsuliban(hat osztályos)egyébként csinosan öltözködöm csőfarmer meg nőies, egyszerű blúzok,ingek, toppok(nem kihívóak), igaz most kaptam évelején egy kb 7 cm-es telitalpú, kerekített orrú sötétkék velúr aranyos cipőt, amiben már voltam is, és sokkal nagyobb lett az önbizalmam és kb.akkora vagyok mint a többiek, de mostanában nem hordom, mert félek, hogy az arcom miatt meg eleve hogy elég vékony vagyok, de a fenekem nagy (nem hájas és ezét minden nap futok fél órát, hogy kicsit kisebb legyen) nevetségesen nézek ki.

Azt szeretném megtudni, hogy mivel nézhetek ki kicsit nagyobbnak és ,hogy hogyan küzdjem le az önkritikát?

Képet azért nem szeretnék felrakni, mert hátha valamelyik ismerős meglátja vagy osztáytárs és ha találkozom vele elkezdeni osztani az észt, hogy nem is igaz,hogy ilyen vagyok, meg ilyenek !!!Előre is köszi!!Szép napot!!!


2010. szept. 8. 19:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Azt lehagytam,hogy lehet azért néznek ilyen fiatalnak,mert nem nőies még az alakod.Pl.nincs még melled vagy ilyesmi.Engem már attól is öregebbnek néznek:(80C)Az arcod max.2 év és meg fog változni.Nekem is az elmúlt 1 évben változott meg:)
2010. okt. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, utolsó elöttinek:én sem sminkelem magam, csak alkalmakkor szájfény és szempillaspirál. utolsó hát szerintem elég nőies a formám csak az a baj, hogy nagyon alacsony vagyok és hát nőiesebb és szerintem igy elég hülyén nézek ki!!köszi a válaszokat
2010. okt. 31. 14:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!