Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kicsit idősebbne...

Hogyan tudnék kicsit idősebbnek kinézni? 14/L

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és 153 cm 43 kg...Mindenki 4-5.-esnek néz, mert alacsony vagyok és az arcomom igaz, hogy van pár kicsi pattanás, de nagyon kislányos. Mindig rosszul érzem magam a suilban, mert érzem, hogy mindenki arra gondol,hogy mit keresek én egy középsuliban(hat osztályos)egyébként csinosan öltözködöm csőfarmer meg nőies, egyszerű blúzok,ingek, toppok(nem kihívóak), igaz most kaptam évelején egy kb 7 cm-es telitalpú, kerekített orrú sötétkék velúr aranyos cipőt, amiben már voltam is, és sokkal nagyobb lett az önbizalmam és kb.akkora vagyok mint a többiek, de mostanában nem hordom, mert félek, hogy az arcom miatt meg eleve hogy elég vékony vagyok, de a fenekem nagy (nem hájas és ezét minden nap futok fél órát, hogy kicsit kisebb legyen) nevetségesen nézek ki.

Azt szeretném megtudni, hogy mivel nézhetek ki kicsit nagyobbnak és ,hogy hogyan küzdjem le az önkritikát?

Képet azért nem szeretnék felrakni, mert hátha valamelyik ismerős meglátja vagy osztáytárs és ha találkozom vele elkezdeni osztani az észt, hogy nem is igaz,hogy ilyen vagyok, meg ilyenek !!!Előre is köszi!!Szép napot!!!


2010. szept. 8. 19:17
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló, köszi a választ
2010. szept. 10. 14:33
 12/22 A kérdező kommentje:
ja és azt mondtad, hogy nem tudod mit tegyél, hát szerintem a futás nagyon sokat segíthet meg az úszás, jó alakormáló, ar arcommal, sajnos én sem tudok mit tenni, de próbálom elfogadni, hogy öt évvel fiatalabbnak nézek ki:D
2010. szept. 10. 14:36
 13/22 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen vagyok 152cm..és szerintem nem nézek ki 17nek..de azt mondják,hogy csak én látom magam ilyennek..
2010. szept. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Gyógyulj ki az ömbizalomhiányból. Ennyi a megoldás.
2010. szept. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, utolsó, ha az olyan könnyű lenne :D
2010. szept. 12. 15:41
 16/22 anonim ***** válasza:

Küldhetsz nekem is képet.:)

Segítek szívesen...

2010. szept. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

én voltam a 23:06-os

járok sportolni..kosarazok

nem vagyok mondható sem kövérnek sem ducinak

de,h nem vagyok vékony az biztos :(

2010. szept. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
egyébként megmértem magam és csak fél centivel vagyok nállad magasabb
2010. szept. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...küldök képet, annak aki mondta
2010. szept. 13. 19:02
 20/22 anonim ***** válasza:

Én is 14 vagyok.54 kg,160 cm.1 éve engem is 5-esnek néztek,de most hirtelen már +5 évet ha úgy akarom magamra nyomhatok.Szemüveges lettem(vastag fekete keret),rövid barna a hajam,amit ha kivasalok öregít.

Én alkamakkor szeretem ha idősebbnek nézek ki.Pl koncerteken:)Olyankor ez van:magassarkú,egyenes szárú farmer(nem cső,vgay répa),csinos,elegáns,nem színes felsők,ezüst,letisztult kiegészítők(fülbevaló,gyűrű,nyaklánc).Hajam teljesen kiengedve(formája Victoria Beckhemes)kivasalva,smink annyiból áll,hogy korrektor,alapozó,púder,szájfény,spirál,tus.Hétköznapra semennyire nem festem magam.

Szerintem sminkkel,új merészebb hajjal,és elegáns,felnőttes ruhákkal tudsz idsebbnek tűnni.

2010. okt. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!