Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék idősebbnek kinézni?

Hogyan tudnék idősebbnek kinézni?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek!!Nagyon fontos lenne számomra ha tudnátok segíteni. 17 éves vagyok lány és csak 160 cm magas a magasságom nem is zavarna ha úgy néznék ki mint egy 17 éves.De sajna nem kinézek vagy 13-14 éves lánynak....Mert az arcom túl gyerekes.Én ezzel nagyon nem vagyok kibékülve változtatni szeretnék mert így mindenki kis pisisnek néz miközbe nem is vagyok az...Bármilyen ötlet érdekel ha kell képet is küldök magamrol csak segítsetek lécccciiiiii.....Köszönöm előre is...
2009. júl. 22. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre most így látatlanba nem lehet mit mondani, linkelj be egy képet magadról , aztán az alapján "kitalálunk" valamit.
2009. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hová linkeljek?
2009. júl. 22. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak másolj be egy linket üzenetként.
2009. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

(Hát ide én nem linkelnék magamról képet...)

Az a baj tudod, hogy ha olyan az arcod akkor nem sok mindent lehet vele kezdeni.Van egy ismerősöm aki 28éves és ha cigit vesz a boltban,a mai napig elkérik a személyijét...Ezzel nem akarlak elkeseríteni.De ez az előnyödre is vállhat ám...

Én pl. 15éves vagyok és 19-20nak mondanak.A viselkedés is meghatározza ám.Kicsit érettebben viselkedek(nem direkt)mint a velem korúak és ez az eredmény.Persze egy előnyös smink is sokat segít,de azzal se szándékosan akarom magam öregíteni.

MEg előfordulhat, hogy a elkövetkezendő 1évben mondjuk, annyit fog változni az egész arcszerkezeted, hogy nem lesz ilyen gondod.Még van 4-5éved arra, hogy kialakuljon az arcod.

Ne pánikolj:)

2009. júl. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hidd el most öregíteni szeretnéd magad, de később majd fiatalítani. Van egy ismerősöm, 20 éves és 17-től többnek nem néztem volna. Én 23 vagyok, de a mai napig nem néznek 18-nak, se az alkoholt, se a cigit nem tudom meg venni a boltban személyi nélkül.

De ha ennyire zavar kisérletezz a sminkekkel, nem kell hogy túl erős legyen, ha otthon vagy ráérsz, próbálkozz vele. Természetes szőke vagy? Mert ismerősöm az és a szemöldöke is, és ha talán barnára átfestenéd jobban kereteznéd az arcod. De ha nem vagy kigömbölyödve, akkor amiatt is előfordulhat, hogy nem nézel idősebbnek, értem ez alatt a nőies vonalakat, mint a csípő, fenék, mellek. De ezen nem nagyon tudsz változtatni, idővel utoléred önmagad.

2009. júl. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!