Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kicsit idősebbne...

Hogyan tudnék kicsit idősebbnek kinézni? 14/L

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és 153 cm 43 kg...Mindenki 4-5.-esnek néz, mert alacsony vagyok és az arcomom igaz, hogy van pár kicsi pattanás, de nagyon kislányos. Mindig rosszul érzem magam a suilban, mert érzem, hogy mindenki arra gondol,hogy mit keresek én egy középsuliban(hat osztályos)egyébként csinosan öltözködöm csőfarmer meg nőies, egyszerű blúzok,ingek, toppok(nem kihívóak), igaz most kaptam évelején egy kb 7 cm-es telitalpú, kerekített orrú sötétkék velúr aranyos cipőt, amiben már voltam is, és sokkal nagyobb lett az önbizalmam és kb.akkora vagyok mint a többiek, de mostanában nem hordom, mert félek, hogy az arcom miatt meg eleve hogy elég vékony vagyok, de a fenekem nagy (nem hájas és ezét minden nap futok fél órát, hogy kicsit kisebb legyen) nevetségesen nézek ki.

Azt szeretném megtudni, hogy mivel nézhetek ki kicsit nagyobbnak és ,hogy hogyan küzdjem le az önkritikát?

Képet azért nem szeretnék felrakni, mert hátha valamelyik ismerős meglátja vagy osztáytárs és ha találkozom vele elkezdeni osztani az észt, hogy nem is igaz,hogy ilyen vagyok, meg ilyenek !!!Előre is köszi!!Szép napot!!!


2010. szept. 8. 19:17
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
de ha van olyan lehetőség, hogy privátban vagy emailre képet küldjek, akkor megteszem, de így ide nem teszem fel
2010. szept. 8. 19:22
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem kell siettetni, jön az magától is ;D Küldj magadról képet privátban, megmondom, milyen vagy.
2010. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ, most per-pillanat nem tudok küldeni, mert nincs olyan kép, amiz szívesen elküldenék
2010. szept. 8. 19:30
 4/22 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok!!!
2010. szept. 8. 19:59
 5/22 anonim ***** válasza:

Hát sztem az én válaszomat nem fogod hasznosnak tartani, de azért...

Sztem teljesen felesleges e miatt aggódnod. Öltözködj úgy, ahogy a korodhoz illik és ami tetszik. pl én megveszek egy ruhát, attól függetlenül, hogy mondjuk kislányos...

Ne törödj mások véleményével... Biztos hogy az osztálytrásaidat is foglalkoztatják ilyen kérdések, szóval ne stresszel e miatt :)

Ami meg a többi tanulót illeti, sztem ők irigykednek rád, hogy nem lehetnek többet gyerekek!:)

2010. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy tíz-tizenöt év múlva örülni fogsz neki, hogy fiatalabbnak tűnsz :). Viccet félretéve, sztem próbáld meg elfogadni... ha mesterségesen próbálsz idősebbnek tűnni, az mindig túlzottan nyilvánvaló, és az még rosszabb... akinek meg van esze, az felfogja, hogy van olyna, hogy vki fiatalbbnak néz ki a koránál... 21 vagyok, még mindig elkérik a személyimet, ha alkoholt akarok venni, vagy ha bulizni megyek :D... már megszoktam...
2010. szept. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
természetesen a te kommentedet is hasznosnak találom..lehet, hogy igazad van, sőt biztos és nem kéne foglakoznom evvel, gondoljanak rólam azt amit akarnak, az se gáz ha az ötödikesek körében vagyok népszerő XD, megfogadom és megpróbálok nem foglakozni ezzel..de azért várom még a vélemyéneket
2010. szept. 8. 20:42
 8/22 anonim ***** válasza:

Szia, én is 14 vagyok, ár magasabb vagyok (158-160cm) de pont ez a problémám nekem is:S. Én is kb. 5-esnek nézek ki, volt, aki már be is szólt. Egy kicsit sminkelheted magad, ha gondolod (szempillaspirál, néha szemcerka)én is ezeket használom hétköznapokon, meg szájfény. A lényeg, hogy jól érezd magad a ruháidban,öltözz csinosan, és ne foglalkozz mások véleményére. ÉS tényleg, 10-20 év múlva mindenki irígykedni fog, hogy mennyire fiatalnak nézel ki, én is ezzel vigazstalom magam:) Tudom, hogy felnőtt koromban is fiatalabbnak fogok kinézni, mert jó géneket örököltem: nagymamám, keresztanyám, anya is sokkal fiatalabbnak néznek ki:D. Szóval a tanácsom: öltözz úgy, amiben jól érzed magad, és csak azok véleménye érdekeljen, akiket szeretsz (és ők is téged)!

Remélem segítettem:)

2010. szept. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi, megfogadom a tanácsodat
2010. szept. 9. 19:28
 10/22 anonim ***** válasza:

én is így vagyok

nem hiszem,h vagyok 155 cm se

13/L

vannak ötödikesek akik jóval magasabbak nálam

pedig én most vagyok nyolcadikos :(

csak én több kg. vagyok mint

szóval més húsos is vagyok

a fenekem tök nagy a lábaim, combom vastagok :(

az arcom nekem is kislányos

nem tudom mi tegyek

ezért nem tudok neked se segíteni

és is próbálok nem olyan gyerekes cuccokban járni

meg minden...

a szememet akartam volna festeni spirállal de anyukám még ennyit sem enged...

csak leírtam,h nem vagy egyedül

2010. szept. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!