Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék idősebbnek kinézni....

Szeretnék idősebbnek kinézni. Milyen sminket, ruhákat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy nem néznek engem annyi idősnek, amennyi vagyok, hanem fiatalabbnak. Tetszik nekem egy fiú, aki viszont csak barátnak gondol, talán mert nem tudja pontosan hány éves vagyok, mert régről ismer, egész kis korom óta és néha még mindig kicsiként kezel. Szeretném magam szolidan sminkelni, de nem tudom mi állna jól, ami mutatná is, hogy idősebb vagyok, de azért ne öregítsen sokat. A szemem zöld, a hajam vállig érő lépcsőzetes szőkésbarna. Nem vasalom, de elég egyenes szálú. Nem vagyok magas, de elég vékony vagyok. NEm csak sminkre gobdolok, ruhákra egyebekre. Amúgy 15 vagyok de 13nak néznek. Előre is köszi mindenkinek!
2010. júl. 22. 19:28
 1/5 anonim válasza:
Fekete, rövid haj.
2010. júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja és nem akarom a hajamat festetni de azért köszi :)
2010. júl. 22. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:

smink:szempillaspirál+fekete szemcerka esetleg egy kis pirositó

ruhák sötétebb színekben

2010. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem látjuk az arcod így elég nehéz megmondani mit hordj.


A hajfetés nem egy nagy ügy, viszont sokkal felnőttesebb leszel tőle... nem kell sok , elég a színező is. Egy kicsit sötétebb barna szerintem jót tenne.


Próbálj meg egy egyenes frizurát.


A sötétebb smink öregít.


Magassarkú


Nőiesebb ékszerek

2010. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt tanácsolom, egyél pár női magazint, ugyanis azokban sokat íírnak erről a témáról. De például a szőrös holmik, a kendő (barna kardigánnal), a csillogós ruhák, az egyberuhák (+fekete harisnya, magas sarkú,boleró), vagy a miniszoknya hosszú szárú csizmával nagyon is idősítenek. Még egy ötlet: fehér ing, leggings és magas sarkú + kockás sál. De vigyázz, mert a világoskék fiatalít, valamint az egyszerű szettek: farmer, tornacipő, póló/pulcsi. A világos farmer szintén fiatalít.

A barna ruháktól idősebbnek tűnsz, valamint a hosszú, tunikaszerű pulóverektől is, főleg, ha a derekadra egy övet teszel.

A smink: a natúr, természetes sminktől (szempillaspirál, átlátszó rúzs) annyi idősnek tűnsz, amennyi vagy. A sötétebb szemek (enyhén füstös, vagy csak szemceruzával, tussal kiemelt) már idősítenek, valamint a sötétebb rúzstól is idősebbnek tűnsz. És javaslom, hogy használj pirosítót, amit a járomcsontodra vigyél fel.

A haj: ha teljesen összefogod a hajad, mondjuk a fejtetőn feltűzött hajtól annyi idősnek tűnsz, amennyi vagy. A laza konty, a lazán hátrafogott haj idősítenek. A hosszú, arcba omló hajtömeg szintén idősít. De a legjobb hatást a pónifrufruval éred el, főleg, ha sötét hajad van.

Ha ezeket a tanácsokat megfogadod, biztosan nem fognak fiatalnak nézni.

2010. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!