Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy nézel ki? Mivel foglalkoz...

Hogy nézel ki? Mivel foglalkozol? Hány éves vagy?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 08:42
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
65%

Vállig érő barna, néhol szőke haj, naaagy mélybarna szemek, hosszú szempillák, ovális, nagyon fehér arcbőr.

Körte alkat, vékony karok, keskeny derék, csípő, vastagabb combok, formás fenék. 165 cm.

Különeges, sajátkészítésű kiegészítők, átlagos öltözködés, szoknya-imádat.

Humán tagozatos gimnazista, pszichológusnak készül, szabadidejében szívesen ír verseket, novellákat, gitározik.

És szeret E/3-ban beszélni saját magáról.:)

2010. aug. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

19/L

Vállig érő egyenes barna hajam van, barna szemem, kicsit molett de homok óra alakú, nagy mellekkel ami néha előny néha hátrány(hátfájás)

most fogom kezdeni a technikumot mint vegyipari technikus utána szeretnék szakosodni vagy gyógyszerkészítőnek vagy drog és toxikológiára!

2010. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

vállig érő platinaszőke hajam van és zöldeskék szemem.Kerek/ovális arcom van ezt nem nagyon tudom megállapítani).

171cm és 51 kg vagyok.18 éves leszek 3hónap múlva.

Jövőre érettségizek.Divattervezői pályán vagyok de érdekel a fotográfia szak is.Ami a legjellemzőbb rám...az elvont dolgok híve vagyok :D

2010. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

18 éves, 175 cm, 58 kg. Homokóra alkat, szép hosszú lábak.

Hosszú, tépett, göndör hajam van. ja és sötétbarna. szemem is sötétbarna.. bőröm télen világos, nyáron szépen bebarnul. szeretek csajosan, divatosan öltözködni.

egyetemista, infó szakon kezdek most szeptemberben

2010. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

16 éves leszek/lány/hosszú szökés-barnás haj/zöldes-kék szem.

gimnazista vagyok/angolt,német,latint tanulok

jövőm:meg legyen az érettségi,szakma,esetleg fősuli, és mellé szeretnék majd modellkedni :)

2010. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

16/L

Kb. hátközépig érő hullámos világosbarna haj, barna szem. 174 cm, vékony és egy gazdasági suli padjait koptatom. :D

2010. aug. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

178 cm. 58 kg. hosszú, szőkésbarna haj. gyönyörű (más emberek véleménye szerint) kék szem. 95/D-s mellek. (következmény: borzasztó hát és gerincfájás)

Kereskedelmi iskolába járok, idegenforgalmi szakra.

16 éves múltam. Különc, kiismerhetetlen, bunkó. :D

2010. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Sötétbarna, majdnem derékig érő haj, kékes-zöld szem, kreol bőr 80/B-s mell, 172 cm és 55 kg. Budapesten tanulok a Corvinus egyetem kommunikáció és médiatudomány szakán. Szabadidőmben modellkedek és latin táncra járok. 19/L
2010. aug. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
nem hasznosak a válaszok?vagy mit kellett lepontozni?
2010. aug. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

hosszú barna haj,zöld szem,ovális arc(és én szépnek gondolom magam:) )

fogorvos szeretnék majd lenni de jelenleg 16 éves vagyok:)

eléggé vékony vagyok

2011. márc. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!