Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Duci nők! Vagytok itt, akik...

Duci nők! Vagytok itt, akik nem akartok fogyni, mert így érzitek jól magatokat?

Figyelt kérdés

164/66

Sokan írták, itt a Gyk-n is, hogy 50 kiló felett rá sem néznek senkire, 55 kiló meg már egyenesen kövér és hogy fogyjon mindenki. Én így érzem jól magam.

Hát ti ?


2010. aug. 26. 18:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

165/75, (néha kevesebb, néha több, most épp ennyi)

69-70re szeretnék lefogyni (ami köszönőviszonyban sincs a vékonnyal, csak annyival jól éreztem magam:-))

Néha, mikor rám tör a depresszió, akkor persze utálom a testem. De alapjáraton már megszoktam, szóval többnyire jóban vagyunk:-D

Érdekesség képpen:

Világ életemben farmert, zipzáros pulóvereket hordtam, főképpen deszkás cipővel.

Pár hónapja elkezdtem hosszú kötött tunikákat, leggings-eket, és magas sarkú csizmát hordani, és arra jöttem rá, hogy sokkal jobban áll, mint a korábbi ruháim. Nőiesebb vagyok, és jobban is érzem magam így:-)

2010. dec. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Mcgalagony17 válasza:
Én nem tartom magam kövérnek, inkább a "van egy kis plusz"-kategóriába sorolom magam. Egy depressziós időszakomban volt, hogy jó sokat fogytam és érdekes módon nem néztek meg úgy a férfiak,mint most. Szóval, aki férfiként azt állítja, hogy csak a deszkákra bukik az hazudik! Amúgy nem eszek sokat, a családunkban ez a hízási hajlam genetika:S A lényeg, hogy barátomnak is így tetszek, mondta is, hogy nem bírja a sovány csajokat... Az ember fogadja el önmagát és kész!:D
2013. dec. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én mióta az eszemet tudom heti 5 edzésre járok, hétvégenként meccsre. Szinte kezdtem szégyellni az izmos karomat, így most már 4 hónapja nem edzek. Felszedtem 4 kilót és így már jobban érzem magam, viszont visszamegyek a vízbe, mert hiányzik.
2015. okt. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!