Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egész nap csak dinnyét...

Ha egész nap csak dinnyét (görög) eszek, attól tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Amúgy gyorsan tudok fogyni,az jó.

De ha elkezdnék csak görögdinnyét enni ma,akkor honnan menne le ?Lábból hogy tudok legjobban fogyni?


2011. júl. 25. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Egész nap görögdinnyét enni elég nagy hülyeség. Olyan mintha hashajtót cukrot meg vizet ennél egész nap. A diétának nem az egyoldalú hanem a mértékletes étkezés a lényege.
2011. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs helyi fogyás, és az, hogy mit eszel, az nem befolyásolja, hogy honnan fogysz.

Egyébként 1-1 nap, hogy csak dinnyét eszel, jó, de hosszabb távon táplálékhiány lesz.

Lábból meg gondolom, futással, de nem biztos, hogy onnan fog lemenni, azt a tested dönti el.

2011. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
dinnye amgy televan cukorral, és a barack is. tök jó, hogy gyümölcs, és rostos és jobb lesz az anyagcseréd, de mértékkel!! mert ha sok ilyen gyümölcsöt eszel, bizony inkább ártasz mint használna...
2011. júl. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

[link]


Itt egy diéta! 5 napig kell csinálni, én megcsináltam..Nekem 5 nap alatt 4,5 kg ment le, de mellette tornáztam is!

2011. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ne halgass senkire én 2 éve ugyanígy adtam le, 3 hónap alatt 10 kg. De csak dinnyét, danont, meg néha 1 kis roppát ettem. És amikor vége lett a dinnye szezonnak akkor, sem híztam vissza, mert mértékkel ettem az ételeket.

Úgy, hogy én nyugodtan ajánlom, laktat is meg mellette nagyon finom:)

16/L

2011. júl. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3 hónap alatt 10 kg az reális.

De 5 nap alatt 5 kg... egészségtelen, visszajön, ráadásul az 5 kg-ból kíváncsi lennék, vajon mennyi a zsír... Heti 1 kg fogyás az ideális (nem szerintem, hanem így van...), mindenki vonja le a következtetést.

2011. júl. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a dinnye pont nem jó, mert a glikémiás indexe magas, és tele van cukorral.
2011. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
akkora dinyéid lesznek h csak na....xD higy nekem tapasztalatból beszélek :D:D
2011. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!