Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Duci nők! Vagytok itt, akik...

Duci nők! Vagytok itt, akik nem akartok fogyni, mert így érzitek jól magatokat?

Figyelt kérdés

164/66

Sokan írták, itt a Gyk-n is, hogy 50 kiló felett rá sem néznek senkire, 55 kiló meg már egyenesen kövér és hogy fogyjon mindenki. Én így érzem jól magam.

Hát ti ?


2010. aug. 26. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55 kiló már kövér? :O Az aki ezt írta, egy hülye... Attól hogy valaki 55 kiló, még nem feltétlenül kövér. Ugyanis közbejátszik a magasság is... Például ha egy lány 178cm akkor biztos nem 45kg... Mert akkor már gebe lenne. Egyébként én 163cm vagyok és 55,5kg és így érzem jól magam :) Van egy kis úszógumim, de ki nem sz*rja le? Sportolok, tehát ne mondja rám senki, hogy a fotelben ülök azt csipszet zabálok.
2010. aug. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 158 centi vagyok, és 55 kiló. Rosszabb napokon akár 57 kiló.

Nem érzem magam kövérnek :D Van csípőm, kerek popsim, meg egy kis combom is, jól érzem magam így. :)

Van mit fogni rajtam, ennyi ...

2010. aug. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok, egyszer betegség miatt lefogytam 46 kilóra. Azt mondták borzalom ahogy kinézek, úgyhogy sürgősen szedjek fel magamra legalább 5 kilót :)
2010. aug. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Mondjuk nem egy 175 centis nőre írtam az 55 kilót, hanem az én méretem környékén lévőkre.

De rögtön jön a sztereotípia, hogy biztos vacsorára megeszik 2 tányér töltött káposztát fél kiló kenyérrel. Este meg film közben befal 2 zacskó csipszet :D

2010. aug. 26. 18:31
 5/13 anonim ***** válasza:

* ma 18:29


Én megeszem ha kívánom ... :D

Nem szoktam semmilyen kaját elutasítani, akár lehet este 10 is. Múltkor pacalt ettem késő este :)

2010. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hát én 167 centi vagyok és 60kiló és nem vagyok vékony se duci nagyon nőies alakom van szétoszlik rajtam a suly és nem tünök ducinak
2010. szept. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én 150-155 vagyok és nemtudom... 55-60 kiló,és NEM VAGYOK DAGADT! :D

van mit fogni rajtam,és nagyon sok pasi akar velem járni.

nem mondhatom magam vékonynak,de nagyon dagadtnak se.

szóval... én így teljesen jól érzem magam. ^^

2010. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

jajj, lányok, ti még a közelében sem vagytok a dagadtnak:)

inkább a van mit fogni kategória vagytok:) nekem van egy lányismerősöm, aki bőven 100 kiló felett van, és esze ágában nincs fogyni, mert így boldog. Most volt az esküvője. Lehet rá azt mondani, hogy ez már egészségtelen, de egy folyton bulizó, piáló, dohányzó sovány emberre ugyanezt.

2010. szept. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én 159 centi és 62 kiló vagyok. Fogalmazzunk úgy, hogy beletörődtem. Genetika. Már annak is örülök, hogy 67 kilóról sikerült pár kilót letornáznom vhogy. Azóta meg akármilyen edzés (volt, amikor legalább heti 4-5x voltam tornázni, személyi edzőnél is voltam, fokozatosan erősítettük a gyakorlatokat, növeltük a futópadon a távot stb.), akármilyen diéta (volt, amikor koplaltam is, és egész nap csak 2 fürt szőlőt meg egy fél agad húst ettem salátával), nem akar rólam több lemenni. És akkor úgy döntöttem, hogy ha ennyire nem megy, akkor nem fogom magamat sanyargatni meg kínozni. Azóta 2 kilót híztam vissza csak, pedig már 2 éve, hogy ez történt... persze, örülnék neki, ha vékonyabb lennék, de ha ennyire nem megy, akkor inkább ezt választom, minthogy az egyébként is kevés szabadidőmből fitneszterembe járjak (nem azt mondom, hogy azóta teljesen felhagytam a mozgással-inkább sétálok, néha elmegyek vmi táncosabb-aerobikosabb órára, de ennyi), meg hogy kopogjon a szemem az éhségtől, vagy a suliban ne tudjak amiatt koncentrálni, hogy nem ettem eleget...


21/l

2010. szept. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én 163 centi magas és 66-68 kiló szoktam lenni.:) én így érzem jól magam és a barátaim is így fogadtak el...én szerettem volna fogyni hogy a barátomnak jobban teszek stb.de azt mondták hogy fura lenne és nem én lennék ha le szeretnék fogyni így lebeszéltek róla.:) és nekem így tényleg tökéletes.És így utólag azt hiszem teljesen igazuk volt.
2010. szept. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!