Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek megcsináljam? Nem...

Szerintetek megcsináljam? Nem tudom, hogy mit szólnának hozzá az osztályban.

Figyelt kérdés

Szóval szemüveges vagyok, és tavaly kontaklencsét viseltem, azelőtt meg egy béna kis hosszúkás rózsaszín (divat) szemüveget, amit tömegével látok mindenhol. És arra gondoltam, hogy mivel én sosem voltam a tömeg, mindig küzdöttem ellene, hogy szeptembertől felváltva hordom a lencséket, meg egy ilyen szemüveget:

[link]



És ismerem a bunkó osztálytársaimat, és tudom hogy a nagy része csak röhögni fog, a másik részének meg tetszik majd, akiknek van stílusuk. Oké, nem mondom, eléggé extrém, de szerintem én bevállalhatom. Annyi sok hülyeséget csináltam már, ez meg se fog kottyanni. A másik dolog meg, hogy kiba.szott jól áll.

No, szerintetek megcsináljam? És ha igen, akkor hogy adagoljam be az osztálynak?


2010. aug. 17. 09:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Őh, már nem azért, de a linkeken napszemüvegek vannak. Azért szerinteme gy drioptriás Wayfarer szemüveg kicsit másabb. Mármint, mamámnak volt ilyesmi. Meg azért szerintem ilyen szemüvegből csöppet kevesebb van az én sulimban, mint a Hollywood-i sztárok körében.
2010. aug. 17. 15:33
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha jól áll és tetszik, hordd. Ne foglalkozz az oszttársakkal. Viszont EZ IS DIVATSZEMŰVEG.
2010. aug. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

[link]



[link]



facebookon nézd meg a magyar hírességeket ott több kép van

2010. aug. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13:04-es vagyok

Tudom, hogy ezek napszemüvegek, de azért hasonlítanak a szemüvegedhez. Csak "szemléltetni" akartam, hogy ez egy újabb divat...

2010. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Na, akkor meg érzékem van hozzá, mert én nem nagyon követem ezeket a divat dolgokat. Azt valahogy sejtettem hogy Johnny Deppnek is ilyesmi van, de amúgy én ezt már tavaly is akartam, csak akkor sehol sem találtam ilyen keretet. Az oktikusom kiröhögött, hogy Wayfarer szemüveget akarok, 15 évesen.
2010. aug. 18. 08:46
 16/16 anonim ***** válasza:

ez is divatszemüveg, de csináld csak.


egyedi úgyis csak akkor lehetnél, ha te magad találnál ki valami újat, amit még soha senki. de az nehéz.

2010. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!