Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek megcsináljam? Nem...

Szerintetek megcsináljam? Nem tudom, hogy mit szólnának hozzá az osztályban.

Figyelt kérdés

Szóval szemüveges vagyok, és tavaly kontaklencsét viseltem, azelőtt meg egy béna kis hosszúkás rózsaszín (divat) szemüveget, amit tömegével látok mindenhol. És arra gondoltam, hogy mivel én sosem voltam a tömeg, mindig küzdöttem ellene, hogy szeptembertől felváltva hordom a lencséket, meg egy ilyen szemüveget:

[link]



És ismerem a bunkó osztálytársaimat, és tudom hogy a nagy része csak röhögni fog, a másik részének meg tetszik majd, akiknek van stílusuk. Oké, nem mondom, eléggé extrém, de szerintem én bevállalhatom. Annyi sok hülyeséget csináltam már, ez meg se fog kottyanni. A másik dolog meg, hogy kiba.szott jól áll.

No, szerintetek megcsináljam? És ha igen, akkor hogy adagoljam be az osztálynak?


2010. aug. 17. 09:42
1 2
 1/16 anonim válasza:
ha jól áll és szeretnéd hordani akkor sztem hordd nyugodtan,lehet h páran beszólnak miatta de kit érdekelek?
2010. aug. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképpen, legyél egyedi igazad van,hogy nem akarsz beleolvadni a tömegbe. csináld meg! és majd mond el a véleményeket.:D
2010. aug. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
szerintem ne érdekeljen ki mit mond, meg ők nem a szüleid, hogy valahogy beadd nekik ezt a dolgot, egyszerűen csak vedd fel és ennyi
2010. aug. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. Csak erre volt szügségem. Amúgy, arra gondoltam úgy lenne a legjobb, ha felraknák pár képet myvipre. És akkor: Jesszus? Ez hülye? Aztán leülepedik análuk a dolog, elfogadják, és nem lesz bunkózás a suliba. XD
2010. aug. 17. 10:14
 5/16 anonim ***** válasza:
ez jó ötlet akkor majd várni fogják, hogy láthassanak "új" külsőddel is
2010. aug. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
igen, tényleg. Rakok is. XD
2010. aug. 17. 10:27
 7/16 anonim ***** válasza:

ez a szemüveg is divatszemüveg..

Dukai Regina, Steiner Kristóf, Joe Jonas stb

2010. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ümm, pontosan. Sokan ilyen szemüvegben pózolgatnak. Ez az úgynevezett "nerd" szemüveg.

De csináld, különben, talán még nem ANNYIRA elterjedt.

2010. aug. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ku_rvajó ez a szemüveg *_*

vedd fel. :D akinek nem tetszik azt sz_rd le :)

2010. aug. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Azt mondtad, hogy sosem voltál tömeg, és mindig küzdöttél ellene...

[link]


[link]


[link]


[link]


Amúgy, ha tetszik, akkor hordd nyugodtan, de valószínűleg fogsz egypár bunkó beszólást kapni... :S

2010. aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!