Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most akkor megcsináljam azt a...

Most akkor megcsináljam azt a hajat, vagy sem?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy a legjobb barátnőm levágatta úgy a haját, ahogy az enyém van, és neki göndör a haja, ám az enyém egyenes, a sulira készültem átváltani göndör frizurára, de így pont olyan lesz, mint neki. A többiek pedig akkor egyből elkezdik, hogy utánzóm, pedig én már két hónapja készülök arra, hogy begöndörítsem a hajam, ő is tudott erről, csak még vártam, hogy picit hosszabb legyen. Én pedig nagyon utálom, ha valaki azt mondja rólam, az egyik ismerősöm utánzóm, mivel szerettek a saját ízlésem szerint öltözködni, és eléggé undorít az, hogy ha valaki csak azért vesz fel egy ruhát, mert a másik cool ismerősének olyan van.

Ami pedig még rá rak egy lapáttal, hogy egy hónapja vettem egy adidas háromnegyedes nadrágot, és bár ő nem látta, mondtam neki, hogy vettem egy olyat. Erre a tegnap mikor fent voltam megmutatta nekem mit vett egy héttel ezelőtt, és ugyan olyan nadrágja van neki, mint nekem, csak éppenséggel az övé fehér, az enyém meg szürke!

Most mit csináljak? Rólam mindenki azt gondolja, csak egy kis stréber vagyok, aki bár meg tud oldani egy matekpéldát, de azt se tudja mi fán terem a divat, smink stb. azért tuti, hogy mindenki azt fogja gondolni majmolom őt. Léci segítsetek! Előre is köszönöm!


2010. aug. 17. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Úristen miért olyan fontos ez az utánzás kérdés? Kit érdekel mit gondolnak a többiek? Ha neked az tetszik akkor csináltasd meg.
2010. aug. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem azért fontos, mert állandóan sértegetnek, meg gúnyolnak, nem hiányzik, hogy már rögtön az évnyitó napján elkezdődjenek a beszólások. Sokkal inkább örülnék, ha az elején lenne egy-két nyugodt hetem.
2010. aug. 17. 11:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan öltözködj úgy és hordd a hajad úgy, ahogy neked tetszik.

Aki ilyenből gondod csinál, beszólogat, annak annyi esze van, ne foglalkozz vele.

Egyébként szerintem ez nem olyan nagy gond, hiszen nem csak ti ketten vagytok a suliban, lehet hogy még 8 embernek ugyanolyan nacija lesz.

Hány évesek vagytok különben?

2010. aug. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
14.
2010. aug. 17. 11:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan megcsinálhatod a hajadat úgy ahogy neked tetszik,hordj olyan ruhát amilyet te akarsz.Nekem is van sok olyan felsőm,mint barátnőimnek,na és?Ha nekem is tetszik,és neki is akkor miért ne hordhatnánk?Most akkor ha a barátnőd vesz valamilyen ruhát az üzletben akkor más embernek már tilos olyat vennie?Hülyeség..Nekünk városunkban ha veszek egy felsőt/nadrágot akkor nagy valószinűséggel fogok még látni máson is olyat a sulinkban,de nem zavar.Szóval ilyen miatt ne aggódj,ha a barátnődet nem zavarja,akkor téged se zavarjon.Nekem már volt olyan is,hogy véletlenül egy napon ugyanolyan felsőben mentem suliba,mint az osztálytársnőm.Néhányan megnéztek minket,de nem nagyon érdekelt a véleményük.
2010. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük és hordd amit akarsz illetve legyen olyan a hajad ahogy szeretnéd. Amúgy is ebben inkább a barátnőd utánzott de az mindegy is. Amúgy mifelénk nincs ilyen. Nekem van 2 unokatesóm és van hogy elmegyünk vásárolni nem együtt és teljesen véletlen ugyan olyan cuccot veszünk. Nekik sem baj és nekem sem és senki nem is szól meg sőt ha szintén véletlen valahol ugyan abban megyünk akkor még tetszik is másiknak.

Ti is nyilván azért vagytok barátnők meg jól megértitek egymást, ezek szerint az ízlésetek is megegyezik...

2010. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!