Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 11-13 éves lányok! Hogyan...

11-13 éves lányok! Hogyan legyek menő?

Figyelt kérdés
Van 1 nagyon jó barátnőm, meg végül is 1 akibe nagyot csalódtam....De mind1...Van még egypár jó fej akivel jól elvagyunk, de hogyan lehetek menő?A ruháim már többen is mondták hogy nagyon jól néznek ki, meg hogy jó ízlésem is van köszyy
2010. aug. 14. 13:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
De kis aranyos problémáid vannak. :) Sablonszöveg: inkább legyen igazi barátod, minthogy menő legyél és mindenkivel jópofizni kelljen.
2010. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Hajjaj... Az ovis problémák. Ez akkora baromság, hogy "tönkre teszi az életedet." Na mindegy... No komment. Ja és a menősködésel várj még 3-4 évet, ha 11 éves vagy. (vagy 12 vagy 13.)
2010. aug. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

milyen zenet hallgatsz?

milyen a stilusod?

ezektol is fugg a menoseg ...

2010. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
lol...
2010. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

van egy mondásom:senki sem menő, max több a talpnyalója (segget is írhatnék, de most kultúráltan szeretném kifejezni magam)

örülj, hogy vannak barátaid. hidd el, nem olyan jó dolog "menőnek" lenni, de ez kb 13 éves korig fontos. engem is sokan utálnak, és tényleg csak 13 év alatt csesztettek. mostmár kezdenek értelmesedni az emberek. az a lány csak egy hülye ribanc, csak ők szoktak "menősködni", másnak ártani. jobb ember vagy, belül értékesebb. majd pár év, és rájössz.

15/L

2010. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Ha csinos vagy, már pluszpont, sőt a göndör haj szerintem nagyonis szép, engedd csak ki, irigykedni fognak. Egyébként meg: [link] :D

Most 7.-es vagyok, alsóban, 5.-ikben vagy átnéztek rajtam, vagy kiröhögtek. Aztán egyik nap kiengedett hajjal mentem suliba, a suli amerikai filmekbe illő libája beszólt, én meg beszóltam neki mégjobbat. Itt kezdődött minden. Egyszer csak hirtelen 57 helyett 257 ismerősöm lett facebookon, köszöntek, és bekerültem "A Körbe". Kicsit másképp kezdtem öltözködni, vettem pár új farmert, cipőt és egyik nap kicsit kisminkelve mentem suliba. Beszippantott a társaság, nagyon jól elvagyok most mindenkivel, osztályelnök vagyok és nem érdekel túlzottan, ki mit gondol rólam, mondja is ki. Kicsit megformáltak az újdonsült barátnőim és igen, kicsit szajhulunk, de ennyi kell:) És nem, nem gondolnak a suliban rib@ncnak, mert mindemellett nem vagyunk beképzeltek, jól tanulunk és kedvesek vagyunk. Szerintem neked is csak kell jellegzetes ismertetőjegy, sőt már van is, a gyönyörű, göndör haj, egy kis humor, csajosság és készen vagy:) Ha van kedved még esetleg beszélgetni, írj üzit:D

13L

2011. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, esetleg megadnád az msn-címed? ott beszélhetnénk
2011. máj. 1. 17:41
 28/29 anonim ***** válasza:
Szerintem azt a csajt verd meg :D az menő lenne fiű vagyok
2011. okt. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 mit tegyek? válasza:
egyszer valameik tesin megrepesztettem a legmenőbb csajnak a kezét és azt mondták a neki nyalizó fiúk hogy hülye vok.Amikor az a csaj dagi és a barátnőmbe botlott meg!!!
2012. febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!