Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 11-13 éves lányok! Hogyan...

11-13 éves lányok! Hogyan legyek menő?

Figyelt kérdés
Van 1 nagyon jó barátnőm, meg végül is 1 akibe nagyot csalódtam....De mind1...Van még egypár jó fej akivel jól elvagyunk, de hogyan lehetek menő?A ruháim már többen is mondták hogy nagyon jól néznek ki, meg hogy jó ízlésem is van köszyy
2010. aug. 14. 13:24
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
szia!Hány éves vagy?Megadod az msn ed? akkor ott tudunk tovább beszélni :)
2010. aug. 14. 13:53
 12/29 anonim ***** válasza:
51%

"Hát barna szemem, és hajam van..."

Én meg már azt hittem, kopasz vagy! :D

(csak vicceltem, értem, hogy érted ;))

2010. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Ja, és ha vissza szólok neki akkor még csak inkább folytatja akármilyen durván mondom neki:(
2010. aug. 14. 13:58
 14/29 anonim ***** válasza:

Göndör a hajad? *-* De jó neked. ^^ Nekem szögegyenes, éjszakára befontam és most hullámos.

De hogy segítsek is vmit..Előszőr is: i helyett y-t írni NEM menő. Inkább idegesítő..Nem vagyunk angolok.

2.: Ha van egy nagyon jó barátnőd, miért érdekel, hogy a többiek eltávolodnak tőled amikor meghallják a kamu dumákat? Engem ugyan jó fejnek tartanak, de nincs egy igazi legjobb barátnőm se, még ha néhányan azt is állítják, h az egyik legjobb barátnőjük én vagyok. Mert ha találnak vki mást, engem otthagynak...

3.: Ha meg is dicsérik a ruháidat, akkor már tényleg nagyon tutkerájok lehetnek. Amikor én veszek pl. 1 új fölsőt, 2x-3x fel kell vegyem suliba, hogy észrevegyék...

4.: Nem tom, hogy beszól-e neked az a csaj, akit nagyon nem szeretsz, de ha igen, vagy meghallasz egy újabb pletykát, szólj neki vissza. :P Nálam bevállt, csak mondjuk a fiúknál. Azóta senki se akar csesztetni (bocs a kifejezésért) engem.


Amúgy voltam július vége felé egy táborban, ahova rajtam kívül az osztályból még 3 lány jött (a mi sulinknak szervezték ezt a tábort a tanárok, mellesleg ez a 3 lány mondja főleg azt, h nagyon jó barátnőnek tartanak engem). 2x is volt arcfestés a héten (Ez az alsósok tábora volt), a 2.-nál minden lány állatosat kért, csak én nem szeretem azt, úgyhogy kaptam vmi lányosabb mintát. Az osztályból egy lány súgott vmit a másik kettőnek, akik végigsúgták az összes lánynak és elkezdtek engem már megint szekálni, hogy (tegyük fel, h a nevem Barbi) "Ú Barbiii..." Aztán meg közeledtek felém, gyűrűbe fogtak és folyamatosan a nevemet mondogatták, mintha vmi rosszat csináltam volna. Igazából engem nem érdekelt a szitu, volt egy normáisabb lány (8 éves), aki azért jött a táborba, h segítsen, és vele beszélgettem, közben meg hallgattuk a többieket... 5 perc után megunták és elmentek.


Remélem tudtam segíteni. =3

11/L

2010. aug. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az lemaradt, h van skypeod? Vagy megadod az msn-ed? *-*
2010. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
az msnem belus19@citromail.hu
2010. aug. 14. 14:05
 17/29 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem ez a "menő akarok lenni" dolog akkora hülyeség. Én azt mondom neked, hogy inkább legyenek jó barátaid vagy csak egy akiben megbízol és mindent elmondasz neki, minthogy sok olyan aki csak azért van, hogy legyen. Úgyse tudsz mindenkivel jóba lenni. Amúgy szerintem minél jobban odafigyelsz erre a csajra annál jobban fog szekálni. Majd kinövitek ezt a dolgot úgyis.



16/L

2010. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
felvettelek
2010. aug. 14. 14:12
 19/29 A kérdező kommentje:
Várok még kommenteket :)
2010. aug. 14. 14:31
 20/29 anonim ***** válasza:

A "menőket" igazából mindenki utálja, mert sznobnak tűnnek. Ne akarj az lenni.

14/L

2010. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!