Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan nézhetnék ki idősebbnek?

Hogyan nézhetnék ki idősebbnek?

Figyelt kérdés
16 vagyok és kb 175 centi,de nagyon gyerek arcom van,és középhosszú hajam(nem lóg a szemembe és hátul se ér tarkóig).Szal hogy nézhetnék ki idősebbnek?
2008. nov. 30. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
A fekete szempillaspirál öregíti a tekintetet. Öregít általában az erős smink, sőt közönséges is, nem tudom suliban ezt mennyire tolerálják.
2008. nov. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát nem nagyon fogok szemspirálozni fiú létemre...
2008. nov. 30. 21:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért akarsz idősebbnek kinézni?Örülj neki,hogy fiatal vagy!Amúgy egy jól megválasztott haj,sokat dobhat egy pasin!Vagy ha pl sportol!
2008. dec. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát ezaz,csak nem tudod milyen lenne az a haj:D
2008. dec. 1. 14:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
egy jó fodrász le tudja neked úgy vágni a hajad,hogy az az arcformádhoz a legelőnyösebb legyen!
2008. dec. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Menj el fodrászhoz ( akihez a haverok is járnak és jól vág és tuti nem b*szik ki veled :D). Mondd el neki, hogy olyan frizurát akarsz amitől idősebbnek tűnsz.

Aztán lehet érne valamit a szoláriumozás, napozás is. Ha sötétebb lenne a bőröd, bár nem tudom amúgy milyen színű.

A sporttól meg szerintem az arcod nem igen változik...

de ha mutatsz magadról képet meg tudjuk mondani, mennyire nagy a baj :)) szerintem semmi gond nincs az arcoddal.

2008. dec. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaja,mutass már pls. egy képet! :P
2008. dec. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
minek:D?
2008. dec. 13. 22:10
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
en hogyan nezhetnek ki fiatalabbnak...oan 15evesnek:D a legjobb modszer az ido...de ezt meg megbanod
2008. dec. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

mot válasz gyerekből felnőtté. az ezt okozó hormonáli változások 1-2 éven belül befejeződnek, és vastagabb lesz a karod, szélesebb a vállad, megváltozik a járásod. szóval ha előbb nem is, majd akkor már elég idősnek nézel majd ki.

addig is sokat segíthet az érett hozzáállás, mert egy illetőről való benyomás kialakulásában nagyrészt az számít. de szerintem ne legyél más, mint ami vagy, leszel még nagyon öreg is, amikor majd ezt kívánod vissza:)

*robin*

2008. dec. 27. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!