Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak magamon?

Hogyan változtassak magamon?

Figyelt kérdés

163cm vagyok és 67kg..de iszonyat semmi önbizalmam:S sokan mondták hogy ne foggyak de sokan beszólogatnak hogy mi van pufi fánk meg ilyenek-.- de nagyon rosszul esikkk..:S derékig érő barna hajam van,kék szem,.. valakinek nincs tippe hogyab tudnék magamon változtatni?

Ma kezdtem el fogyókúrázni..:)

Köszönöm előre aki segít:)


2010. aug. 8. 09:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

hosszú barna haj kék szem áááááááááá :):):):):) imádom. a képen nem sok látszik belőled, de nekem úgy tűnik csini lehetsz. nem vagy az a nádszálvékony teremtés, de ahogy elnéztem cicid az van, szóval meg van az egyensúly.

figyelj, szerintem nincs semmi gond, legyen egy kicsit több önbizalmad. aztán ha úgy érzed, hogy sok a súlyod akkor sportolj egy kicsit. az mindenképpen jót fog tenni.

mivel barna hajú vagy és kék szemű, ha segítségre van szükséges az edzésben és táplálkozásban akkor szívesen segítek, írjál privit ha kérdésed lenne. hajrá!

22f

2010. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
okéss:) nagyon szépen köszönöm nagyon aranyoss vagy!
2010. aug. 8. 13:24
 23/23 anonim ***** válasza:
remélem átment amit küldtem :)
2010. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!