Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak magamon?

Hogyan változtassak magamon?

Figyelt kérdés

163cm vagyok és 67kg..de iszonyat semmi önbizalmam:S sokan mondták hogy ne foggyak de sokan beszólogatnak hogy mi van pufi fánk meg ilyenek-.- de nagyon rosszul esikkk..:S derékig érő barna hajam van,kék szem,.. valakinek nincs tippe hogyab tudnék magamon változtatni?

Ma kezdtem el fogyókúrázni..:)

Köszönöm előre aki segít:)


2010. aug. 8. 09:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon csinos vagy, ne fogyózz semmiképp, egyáltalán nem vagy kövér.

19/F

2010. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Szerintem is jól nézel ki, jó alakod van :)

Szoktál nőiesebb ruhákat hordani?

2010. aug. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Mit gondolsz nőiesebbnek? Kivágottabbak? Olyanokat szoktam nagyon ritkánn:)
2010. aug. 8. 10:41
 14/23 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon csinos vagy. Egyrészt nem látszik rajtad a 67 kiló, másrészt ha van is rajtad kis felesleg, az a lehető legjobb helyeken. Nagyon nőies alakod van, légy büszke rá! :) Irigyellek.

20L

2010. aug. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszike nagyon aranyos vagy és vagytok(L) De nagyon rossz mert nagyon nehezen kapok magamra nadrágot is:S
2010. aug. 8. 11:02
 16/23 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom, hány éves vagy, úgyhogy csak óvatosan, fogyózni nem kell, elég ha normálisan eszel, de mozogj sokat, mert azért a csinossághoz nem árt, ha nem vagy löttyedt pl. Meg inkább azzal van baj, hogy miket veszel fel. A csőnaci am is kimegy hálisten lassan a divatból, javaslom, ne nagyon hordd, mert jóóó nagy kuffert csinál a nem deszka csajoknak. Hajadnak vágass valami fazont, ne legyen lapos és kevés, meg uncsi se. Szemedet meg emeld ki spirállal, esetleg egy kis szürke szemcerkával. Már ha elmúltál legalább 15. :) És húzd ki magad, legyél nyitott és elbűvölően kedves azokkal is, akik szemetek veled. Pofára esnek, ha nem veszed a dolgokat magadra.
2010. aug. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Hu nagyon szépen köszönöm(L) hát 17éves vagyok.. csőnacit nem szeretem én se..de az a baj hogy nem tudom milyen nadrágok állnak jól nekem.S nem jöttem még rá:/ szememet megszoktam csinálni igenn:)
2010. aug. 8. 12:09
 18/23 A kérdező kommentje:
csak annyi tökéletes lány megy az utcákon is meg minden:( szép lábak..tökéletes alak..szép arc...:(
2010. aug. 8. 12:10
 19/23 anonim ***** válasza:
Én, nő létemre mondom, h nagyon csinos vagy! Nem kell sokat fogynod, ha akarsz is. A hajadból amennyi látszik is szép, ne vágasd le!
2010. aug. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:) csak a combjaim vastagabbak a kelleténél..:S
2010. aug. 8. 12:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!