Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak magamon?

Hogyan változtassak magamon?

Figyelt kérdés

163cm vagyok és 67kg..de iszonyat semmi önbizalmam:S sokan mondták hogy ne foggyak de sokan beszólogatnak hogy mi van pufi fánk meg ilyenek-.- de nagyon rosszul esikkk..:S derékig érő barna hajam van,kék szem,.. valakinek nincs tippe hogyab tudnék magamon változtatni?

Ma kezdtem el fogyókúrázni..:)

Köszönöm előre aki segít:)


2010. aug. 8. 09:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen fogyjál le egy 10 kg bár én nem a súlyt figyelem hanem az alakot de ez sok szerintem ehhez a magassághoz.
2010. aug. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

hosszú barna haj , kék szem :) ááá , leszel a barátnőm?:D


pufi fánk , ugyanmár :D , pár kilót lefogysz és már is epekedni fognak érted a srácok .

2010. aug. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

szerintem egy 6-7 kiló is elég

tornázz minden nap 2X, van a Norbinak duci tréning dvd szerintem az jó mert kb. 30 perc és nem is nehéz gyakorlatok vannak benne

2010. aug. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

10 kg-ot szerintem felesleges leadnod, elég lesz 5-6 is, de úgyis te döntöd el, mennyit akarsz. :) A fogyókúrí mellé mindenképpen végezz test mozgást! :)

Magadon változtatni tudsz öltözködésileg, esetleg kipróbálhatsz egy új frizurát, mondjuk én semmi képpen se vágatnák nagyon a hosszából. :D

2010. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Az alakod attól is függ, hogy hogyan oszlik el rajtad a felesleg. Van egy ismerősöm 63kg és 165cm, de nem látszik meg rajta.

Esetleg nem töltenél fel egy képet az alakodról?

19/F

2010. aug. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
2010. aug. 8. 10:18
 7/23 A kérdező kommentje:
nem a legszebben vágtam le:S
2010. aug. 8. 10:18
 8/23 anonim ***** válasza:
Nincs gond az alakoddal! Ne hogy koplalj egy kis mozgás viszont nem árthat! A hajad is amennyire látszik szép úgy hogy fel a fejjel. Esetleg vágass neki fazont és tegyél fel egy kis sminket egyből jobban érzed majd magad! Fel a fejjel
2010. aug. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 eli16 válasza:

Szia!

Én pár hónapja otthon elkezdtem tornászni mindennap és elég jól ment. Szerintem neked is ezt kéne, de mondjuk ne napi 100 felüléssel kezdj hanem kb 50nel. Tornássz zenére, az sokat segít. És higgy magadban. Sikerülni fog. Ja és olvass Andrew Matthexs könyveket. Hajrá

2010. aug. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nekem sincsen önbizalmam. De sztem nem láccik rajtad h 67 kg vagy és Barna haj kék szemek *.* A hajad nehogy levágasd!

de ha nagyon zavar h 67 kg vagy akk próbáld meg h csak akkor eszel ha éhes vagy és sokat iszol...ez eléggé hatásos meg sztem ne norbi tornázz hanem ink. menj el bicózni meg futni. És atöbbit amit akartam elfelejtettem :L...xD

2010. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!