Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy jobban tetszek...

Mit tegyek hogy jobban tetszek a fiúknak?

Figyelt kérdés
kicsit nagy az orrom, és a szemem, a szám viszont kicsi.. vékony, 164 cm, 48kg-os 14 éves lány vagyok. mindezek ellenére nemérzem magam csúnyának, de az orrom miatt néha kellemetlenül érzem magam. sminket nemnagyon használok,csak szájfényt és szpilllaspirált. a ruháim divatosak, de szeretném ha adnátok néhány tippet hogy milyen fazonú ruhák állnának jól nekem. lécci segitsetek.
2010. aug. 7. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
képet ecsém!
2010. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hízz egy picit,vagy növessz egy kis izmot , mert szerintem nagyon vékony vagy.

A nagy orrúaknak jól áll a frufru. A nagy szemedet emeld ki fekete szemceruzával, a szádra használj csillogó szájfényt.

2010. aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%

A legfontosabb,hogy legyen kisugárzásod,légy egyéni.

Egyél sokat és sportolj sokat,hogy izmosodj egy kicsit.A nagy orr meg lehet szexepil is,fontos,hogy fogadd el magad.

Sminkelni meg nem kell 14 évesen,hidd el anélkül is tudsz szép lenni,kérlek ne tedd tönkre a bőrödet.

Ne akarj tetszeni a fiúknak inkább légy önmagad,hidd el valakinek pontosan így fogsz tetszeni:)

És linkelhetnél egy képet is,ha akarsz,szerintem biztosan szép vagy:D

2010. aug. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerény véleményem:

Szard le őket, nehogymár te fuss utánuk.

Egyik se érdemli meg

2010. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát hízhatnál egy kicsikét :)
2010. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat.;)
2010. aug. 7. 19:50
 7/7 anonim ***** válasza:
ujujuj NEM a frufru ponthogy nem lenne jo neked. nekemis nagy orrom van és hidd el tapasztalat a frufru mégjobban kiemeli. mert eltakarja a homlokod tehát kisebb lessz a láthato arcfelület és igy mindenki az orrodra fog összpontositani:DD szoval inkább hátracsatold vagy oldalfrufru de látszodjon a homlokod:) 16l
2010. aug. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!