Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a gyerekszépsé...

Mi a véleményed a gyerekszépségversenyről, és az anyukáról, aki nevezi a csemetéjét?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 13:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahol egyértelműen az anya kívánsága, hogy a gyereke ilyesmin induljon (pl még csak 2 éves a gyerek, stb), az borzalmas szerintem no comment... Kellene egy alsó korhatár egyébként.


Ahol a gyerek az, akinek minden vágya, hogy ilyeneken részt vegyen, az okés, baj is lenne, ha megtiltanák neki, csak ott meg vigyázni kell, hogy ne vigye túlzásba a szépségével való foglalkozást, mert ilyen kis korban kialakulhat a gyereknél az a téves nézet, hogy a szépség a legfontosabb dolog a világon, hogy szépséggel bármit el lehet érni, hogy a siker "ingyen" jön. Merthát aki gyerekként megnyer valami szépségversenyt, az tényleg SEMMIT nem tett a sikerért.

2010. júl. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ja, az alsó korhatárnak szerintem 8-9 éves kor lenne jó. Annál fiatalabbaknak nem szabadna szépségversenyt rendezni.
2010. júl. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Beteg egy dolog ami ott folyik. Erősen pedómaci-pozitív XP


A gyerekek sminkelését és bikinibe öltöztetését a versenyre tiltanám, és tíz éves kor alatt nem engednék senkit versenyezni...


Ha a gyerek magától akar menni, hát menjen, de ne csináljunk belőle idomított majmot meg lolitát.

2010. júl. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon félelmetes ahogy az anyukák fogyóztatják szűk extramini ruhába és a 2-3 éves gyerekeket 18-19 éves fejűvé változtatják... mellesleg szerintem az a későbbi koraira is ki fog hatni... pl. tinédzserkor párválasztás bármimás.... nevezze az anyuka a gyermekét saját maga szépségében tehét nem kell a a pici gyermekekre smink szolárium se semmi... csak egy szép ruha és bályos mosoly:)
2010. júl. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt az anyuka a gyépés szerintem,nem a gyereken kell kiélni,amit ő elmulasztott.Az még hagyján,hogy kisminkelik,azt le lehet mosni,de sütögetik meg csavargatják a hajukat,ami azért nyomot hagy.

Akkor engedném,ha a gyerek kérné,hogy mehessen és látnám rajta,hogy megvannak hozzá az adottságai,mert sokan viszik el az általuk gyönyörűnek gondolt egyébként csúnya gyereküket ilyenre,a negatív kritika meg örök nyomot hagy a kicsikben.A szülő persze elviszi a következő versenyre,mondván,hogy az ő gyereke gyönyörű a zsűri volt hülye meg vak,aztán jön az újabb kudarc...ördögi kör...

2010. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Na ezen már én is gondolkoztam :D Hogy ha születne egy gyerekem és már nagyobb lenne és kérdezné, hogy indulhat-e szépségversenyen, de mondjuk én tudnám, hogy úgyis utolsó lenne, mert csúnya, akkor mit mondanék neki? :S
2010. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Borzalmas,borzalmas és borzalmas!Egy-két helyen teljesen elmaszkírozzák a gyerekeket és 20 éves nőt faragnak belőlük.Egyszerűen kifejezéstelen lesz a kis arcuk a tonna sminktől meg a feltupírozott hajtól.tisztára mint a porcelánbabák

Például ezeken a képeken egyszerűen szörnyűen néznek ki

[link]



[link]



[link]

2010. aug. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen, borzalmas. Nem tudom, mi a jó ebben, de sok kattant ember van, szegény gyerek meg ne, tudja, hogy koravén ringyókat csinálnak belőlük.
2010. aug. 5. 08:17
 9/18 anonim ***** válasza:
Az én véleményem, hogy a gyerekszépségverseny nem rossz dolog, csak akkor azt ugy kéne megcsinalni, mintha gyerekek szépségversenye lenne, nem pedig mintha lányok szépségversenye, és legkevésbé NŐK szépségversenye lenne. A gyerekekben van egy fajta szépség, mint egy kutyusban pl (persze azért gyerek megis, ne értsétek félre), de arra alergias vagyok, mikor mar a gyerekeket is eltoljak az erotikus szépség fele. ITT A BAJ csupan szerintemezekkel!
2010. aug. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Igen,ezzel egyetértek én is valahogy így gondoltam,de elborzaszut amit művelnek.És valakinek ez még tetszik is...

Hetedik voltam

2010. aug. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!