Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Belebolondulok a pattanásokba!...

Belebolondulok a pattanásokba! Mit tegyek ellenük?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek mi a legjobb módszer a pattanások éltüntetésére, mert már annyira idegesítenek, hogy úgy érzem bele őrülök, körül belül egy éve vannak pattanásaim! Vannak nagyobb pattanásaim is de abból csak 3,4 a többi csak nagyon közelről látszik de azokból nagyon sok van akármit próbálok nem segít sokat és az utánuk maradt foltok sem tünnek el! Kérlek titeket segítsetek mert nem bírom már! Az utóbbi időben már a csajozástól is félek emiatt.
2010. júl. 1. 16:01
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Es az baj ha ne csalantejat ittam hanem zoldteat(cukor nélkül) és a vegefel mar csak vizet(miközben ettem az élesztőt)?
2010. júl. 2. 23:35
 22/25 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, a zoldtea is nagyon jo! meg a viz is nagyon jo! sot nem is kellene inni, nem muszaj, csak en talaltam ki ezt a kombot magamnak, mert utalom az eleszto izet, es a teaval el tudom nyomni. mellesleg a csalantea se finom, de az is jo a pattanasokra mivel csokkenti a faggyutermelest. lehet, kisse fanatikus vagyok :) de a lenyeg h hasznal :)
2010. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon szépen sokat segített ! Minden jót neked !!!:);)
2010. júl. 3. 15:37
 24/25 anonim ***** válasza:
Szivesen :D
2010. júl. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

és nincs utána semmi baja az embernek ha élesztőt eszik?

hányszor kell enni egy nap?elég 1x?

mikortól látszott a hatása?

2010. aug. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!