Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Belebolondulok a pattanásokba!...

Belebolondulok a pattanásokba! Mit tegyek ellenük?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek mi a legjobb módszer a pattanások éltüntetésére, mert már annyira idegesítenek, hogy úgy érzem bele őrülök, körül belül egy éve vannak pattanásaim! Vannak nagyobb pattanásaim is de abból csak 3,4 a többi csak nagyon közelről látszik de azokból nagyon sok van akármit próbálok nem segít sokat és az utánuk maradt foltok sem tünnek el! Kérlek titeket segítsetek mert nem bírom már! Az utóbbi időben már a csajozástól is félek emiatt.
2010. júl. 1. 16:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
citromlével mosd meg az arcod este aztán kend be valami krémmel, de addig mosd ameddig bírod
2010. júl. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Az élesztőt ki fogom próbálni és nagyon szépen köszönöm!
2010. júl. 1. 21:22
 13/25 anonim ***** válasza:

En ajanlottam az elesztot. Nagyon szivesen!

A citromleves modszert en is probaltam, meg az eleszto elott. Az volt vele a sztori, hogy mostam a fejem ameddig birtam, de az arcborom kiszaradt, igy meg tobb faggyut termelt es meg zsirosabb es pattanasosabb lett. Ugyanugy a babaszappantol is. Mondom: csak az eleszto segitett rajtam. Viszont attol nemcsak a borom lett szep, hanem a kormom es a hajam is. :)

Sok sikert remelem hasznalni fog.

2010. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
A citromot én is kipróbáltam és kirágta a bőröm és meg ki is száradt tőle de az élesztő jól hangzik.
2010. júl. 2. 18:39
 15/25 A kérdező kommentje:
Hat ez irtó rossz de remélem hatni fog!
2010. júl. 2. 18:46
 16/25 A kérdező kommentje:
Ezt meg is kel rágni vagy elég ha összegöngyölgettem és simán lenyelem?
2010. júl. 2. 18:49
 17/25 anonim ***** válasza:

Hat en nem birom megragni es nem is kell! csak nyelem, minnel gyorsabban, h ne erezzem az izet.

mellesleg lehet kapni valami soreleszto tablettat, allitolag az is jo, de en meg nem probaltam.

Edd csak :) aztan majd irj h mi van.

2010. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Hat én nem bírtam megenni csak kb. a 2 harmadát az baj, az egészet megkene ennem?
2010. júl. 2. 19:00
 19/25 anonim ***** válasza:

Hat csak egy leveskockanyi darabot kellene enni belole.

Vagy Te nekiestel az egesznek??? :D Leveskockanyi eleg. Az lement?

2010. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Nem csak akkorát vettem mint egy leveskockányi de azt sem bírtam mind megenni egyszerre de egy kis szünettel összejött de egy pici meg mindig maradt.
2010. júl. 2. 23:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!