Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Belebolondulok a pattanásokba!...

Belebolondulok a pattanásokba! Mit tegyek ellenük?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek mi a legjobb módszer a pattanások éltüntetésére, mert már annyira idegesítenek, hogy úgy érzem bele őrülök, körül belül egy éve vannak pattanásaim! Vannak nagyobb pattanásaim is de abból csak 3,4 a többi csak nagyon közelről látszik de azokból nagyon sok van akármit próbálok nem segít sokat és az utánuk maradt foltok sem tünnek el! Kérlek titeket segítsetek mert nem bírom már! Az utóbbi időben már a csajozástól is félek emiatt.
2010. júl. 1. 16:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmilyen bőrproblémád vagy ilyesmi, akkor a megfelelő tisztítás a lényeg. Nekem az Ilcsi termékek váltak be. Elmész egy kozmetikushoz egy megkérdezed tőle, h mit ajánl. Valószínűleg fekete szappant. Tőle meg is tudod venni. Üzletbe nem, ne is keresd.
2010. júl. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amúgy menj el bőrgyógyászhoz, ő majd ad rá valami kencét, az rengeteget használt az osztálytársamnak is.
2010. júl. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:

én 15 éves vagyok, 4 évig voltak pattanásaim, nagyon sok..

most hála istennek kezdenek eltűnni , nagyon örülnék neki ha vége lenne már :D mert én sem tudok így csajozni, pedig amúgy több lány elmondása szerint is nagyon szép vagyok :)

2010. júl. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Én 16 vagyok és nekem is általában azt mondják a lányok hogy szép vagyok. Amióta vannak pattanásaim azonban úgy érzem nem vagyok elég jó.
2010. júl. 1. 16:56
 5/25 anonim válasza:
A legjobb ha elmész a patikába,megkérdezed mit ajánlana(közbe mondod a bőrtípust[mitesszer,akne..stb.]
2010. júl. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek, aki ilyen kerdest tesz fel, megirom, hogy EGYEN ELESZTOT!! Le lehet hurrogni, meg minden. DE a sajat peldambol tudom, hogy hasznal. Lehet hogy valakinek nem, de sokaknak igen, es egy probat meger szerintem! MEg ahogy olvastam az irasodat, kicsit kesz vagy mar Te is es ha azt mondana valaki hogy egyel meg egy talicska tyukhurt es elmulnak, akkor azt is megenned. na ezzel en is igy voltam. tele foltam pattanassal, voltam kozmetikusnal: szetnyomkodott, amitol az osszes kis pattanas is boszme nagy lett, es bor alatt not amit aztan nem lehetett kinyomni. Elterjedt mindenhova. kentem mindennel, Ilcsivel, a hires feketeszappannal(ami elhiszem h valakinek segit, nekem csak rosszabb lett tole). Clean and Clearrel es mindennel amit meg lehet venni, Vichyvel, es tenyleg mindent kiprobaltam. Elmentem borgyogyaszhoz, aki azt mondta, hogy egyek elesztot, ha pedig napra megyek, akkor pedig kenjem be 50 faktoros naptejjel a regi pattanasok hegeit, hogy ne pirosodjanak be. de csak a hegeket kellett bepotttyozni, a friss ragyakat nem, mert azoknak jot tesz a nap. kiegesziteskeppen azt mondta, hogy igyak csalanteat (Dm-ben 200Ft), mert az meregtelenit es csokkenti a faggyutermelest.

Szoval: egyel elesztot, igyal csalanteat (napi 2 litert en lenyomtam), vegyel 50 faktoros naptejet gyogyszertarban, ha sokat vagy a napon.

Esetleg a zsiros es fuszeres eteleket is mellozheted.

Remelem tudtam segiteni.

Miutan elkezdtem az elesztot enni, 2 het mulva egy darab pattanasom se volt, es nem viccelek, en is alig akartam elhinni.

Szoval remelem neked is hasznalni fog.

2010. júl. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
hello utolsó. az élesztő tényleg beválik??:O ha igen akor azt hogy kell csak úgy magába vagy vmivel? én úgy hallottam, hogy egy kis tejbe kell tenni az élesztőt és azt kenni az arcodra. nekem az nem nagyon vállt be....:S
2010. júl. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Utolso elotti vagyok.

Hat en nem a fejemre kenem, hanem minden nap megeszek belole egy leveskockanyit. eloszor nagyon rossz volt, budos meg minden. de amikor lattam hogy hasznal, tolem barmilyen ize meg szaga lehet, akkor is megeszem :) es igen, tenyleg hasznal.

Ugy meg nem probaltam, hogy tejben feloldom es az arcomra teszem. En ugy csinalom, hogy magamele kapok egy liter csalanteat cukor nelkul, meg egy leveskockanyi elesztot, aztan csipegetek, minden kis darab elesztot leoblitek 1-2 deci teaval. igy mindketto megvan, a folyadekadag is meg az eleszto rossz ize is el van nyomva. :D

Remelem neked is hasznalni fog.

2010. júl. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az Aknesolt, patikában lehet venni, nekem segített:)
2010. júl. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
hát ezt holnap elkezdem:D remélem sikerüüül:) köszönöm szépen:):) (L)
2010. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!