Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Körömgombára ki mit ajánl?

Körömgombára ki mit ajánl?

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 08:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nailner.

[link]

2010. jún. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A Nailner tényleg jó. Meg sok B-vitamin. Ha már látod, hogy barázdált, gödrös vagy fehér foltos a körmöd, akkor pótold a hiányzó B-vitamint, mert sokkal fogékonyabb vagy így a gombásodásra. Ugyanígy van, ha puha a körmöd. Ilyenkor áztasd ricinusolajban. Nailner Care-ben van plusz B vitamin is, ami ilyen körömápoló filc. Ha meg már megvan a baj, akkor mehet a Nailner Repair. De B-vitamint elsősorban helyes táplálkozással érdemes bevinni.
2010. jún. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
teafaolaj
2010. júl. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Mindenki beírta már, de azért én is megosztom veled, hogy szerintem is a Nailner a bejövős. A leghumánusabb megoldás, amivel eddig találkoztam.. :)
2010. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Bizony, +1 a Nailner mellett! Én most fejeztem be a kúrát!
2010. okt. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Na, kipróbáltam a Nailnert én is, és nem gondoltam volna, de tényleg látszik javulás 2 hét után! Azt mondták, hogy lehet, hogy bele fog telni 2 hónapba, míg teljesen elmúlik, de ez még tényleg mindig jobb, mintha le kéne operálni a körmöt a lábujjról!
2010. nov. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Na, örülök! Nekem újra vennem kellett, mert megint elkaptam valamit (úgy látszik, ez hajlam kérdése), de most vettem mellé ilyen Nailner Care-t is, ami meg ilyen ápoló, szépítő cucc, úgyhogy remélem hamar megszabadulok tőle megint!
2010. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

BETADIN!!!!!!!!!!

Mivel már sok mindent kipróbáltam az elmúlt években/kivéve a gyógyszeres kezelést/,de nem használt semmi,hát gondoltam jöhet a Betadin,semmit nem veszíthetek.ÉS TÉNYLEG HASZNÁL!!!!!


Úgy néz ki,hogy 8-9 év elteltével, ismét hordhatok majd nyáron nyitott cipőket.


Az én körmeim már nagyon brutálisan csúnyák voltak és kb.1 évvel ezelőtt elkezdtem MINDEN ESTE Betadinnal kenegetni.Mindenkinek csak ajánlani tudom.


BETADIN! RENDSZERESSÉG! KITARTÁS!

2011. jan. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Betadinnel kezelek most én is:)
2011. ápr. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
nekem úgy tűnik,hogy bevált a betadine.)))
2011. ápr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!