Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Használtok nyáron...

Darcy01 kérdése:

Lányok! Használtok nyáron FÉNYVÉDŐ arckrémet? Ki milyet ajánl?

Figyelt kérdés

Én még nem használtam, de közeleg a nyár és szeretnék venni egyet. Valamilyen könnyű állagú arckrémet szeretnék, nem színezettet, szóval semmi extra:-)

Nyaraláskor naptejet szoktam az arcomra kenni, de azok nagyon zsírosak, a hétköznapokon nem szívesen használnám.


2011. ápr. 19. 16:11
 1/2 anonim válasza:
Ne használj ,mert minden vegyi anyag tönkre teszi a bőrödet. 54 éves vagyok ,a baba szappan az összes vegyszer amit magamra kentem . Irigylésre méltó bőröm van. Ha mégis akarsz valamit ,akkor házízsírban langyosíts nem szárított körömvirág fejet . Naponta többször ,vagy legalább 6-8 alkalommal melegítsd ,de ne süsd. Leszűrve napvédő és felégés esetén is használható zsíros krémet kapsz. Jó sebre ,égésre,zúzódásra ,de még aranyérre is. Körömvirág könnyen tenyészthető ,piacos néniknél rendelj ,vagy vegyél magot és termeld meg.
2011. ápr. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet. Körömvirágkrémem nekem is van, de az annyira zsíros, hogy nem tudom az arcomra kenni.
2011. ápr. 21. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!