Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Huszonéves lányok! Ti már...

Huszonéves lányok! Ti már ráncosodtok? Használtok valamilyen arckrémet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:

20 alatt vok és használok

mindenkinek vannak ráncai

s használni kell a kenceficéket, ha nem akarsz tovább...

2010. okt. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 vagyok de már most megjelentek az első szarkalábak.Igaz, annyira nem látszik de egy kicsit zavar.

Pedig nem használok csak szempillaspirált. Alapozót életemben nem használtam...Lehet, genetika.

Még nem használok ránc elleni krémeket, de én úgy olvastam, hogy 24-25 év alatt nem szabad elkezdeni, mert akkor visszafordíthatatlan lesz. Minél később, annál jobb.

Bár lehet ,rosszúl tudom.

2010. okt. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
19 vagyok és vitaminos hidratálót használok már egy éve, hideg időben általában naponta, jobb időben 2 naponta. Én azt olvastam, hogy huszonévesen már kell ránctalanítót, feszesítőt használni, de kifejezetten olyat, amit fiataloknak fejlesztettek ki.
2010. okt. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

mekkora gondok 20évesen.. mi lesz veletek 10 év múlva?!

egyébként elég érdekes, mert pl. az én anyukám aki már a +45-öt nyomja alig vannak ráncai és csak hidratálót használ.

ez a genetika, nem tudsz ellene mit tenni. ...vagy ott a botox, hmm. milyen jó kis 'ártatlan szenvedéllyé' tud válni.


komolyan szólva, én hidratálót vagy vitaminos krémeket használnék.

2010. okt. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A vitaminos krémek közül melyek a legjobbak?

egyébként utolsó, ez igaz. tényleg genetika kérdése is.

anyukád pl most 45 éves , tehát nem a mostani világban élte a tini korát. akkoriban gondolom nem volt ennyi mesterséges étel, meg zsíros olajos kaják amik manapság az emberek magukba tömnek. na meg olcsóbban is meglehetett élni és egészségesen lehetett táplálkozni. most meg, ha valaki egészségesen akar táplálkozni, ahhoz is sok pénz kell.

2010. okt. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 vagyok, és nincsenek ráncaim, de sajna a homlokomat annyit szoktam aggodalmasan összehúzni, hogy ott kicsit látszik egy vízszintes redő... de már évek óta, már nem használok rá krémet, mert nem váltak be, ez nem a kor, vagy vízhiány miatt alakult ki. Frufru a megoldás:) Az arcomra fürdés után sima hidratáló krémet használok, mert anélkül kellemetlenül feszül.
2010. okt. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
en 28 eves vagyok,gyonyoru sima az arcom es meg eletemben nem kentem ra soha semmit. ha te 20 evesen mar rancosodsz hat eleg gaz.
2010. okt. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

16.35-te meg elég nagyképű vagy :)

nem vagyok irigy, mert nem vagyok az a fajta, de hogy most idejössz és írod, hogy neked sima az arcod egy db ránc sincs rajtad, és readásul még azt is mondod, hogy

ha már 20 évesen ráncos vagy az már gáz. hey, te szerinted mindenki egyformán működik? nem lehet mindenki olyan "tökéletes", mint te! tudod, genetika...erről hallottál már?

a smink is hozzájárul a bőr öregedéséhez, de pl én sose használtam temérdek sminket, alapozót se, semmit, meg néhány barátnőm is így van ezzel még is kijöttek szarkalábak nekik is.. akkor ez most hogy is van ? ja kössz, ciki meg gáz vagyok:P értem.

pf azok az emberek-.-"

2010. okt. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, nem mindenki egyforma. Nem mindenki olyan tökéletes, mint te.

Egyébként meg a kérdés nem az volt, hogy a 20 éves lányok ráncosodtok-e, hanem huszonéves!. Ebbe belefér egy 27 éves is. Nem ugyanaz a kettő.

A többieknek köszi a választ!

2010. okt. 31. 16:47
 10/10 anonim ***** válasza:

én tinédzser korom óta használok sima hidratálót az arcomra, mivel könnyen kiszárad...két nevetőránc már próbálkozik, de nem hagyom magam:P

23L

2010. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!