Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Huszonéves korban elkezdhető...

Huszonéves korban elkezdhető Garnieres krémes arckezelés?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy a Garniernek van egy olyan arckréme, amit huszonévesen már el lehet kezdeni használni, és akkor idősebb korban nem lesz ráncos a bőr, és nem öregszik olyan hamar.

Tudtok nekem segíteni, hogy mi a pontos neve?

Köszönöm!

22L


2011. febr. 13. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vannak a garnier pure termékcsaládok,ha pattira hajlamos vagy akkor föleg jók,de ha nem akkor is van bőrradit,tonik.

A krémeit nagyon szeretem,a kedvencem a piros testápolo,juharfakivonatos.A krémből vettem nutritionist fajtát és nem is néztem hogy hány éves kortol valo,de nagyon jo kis krém.

[link]

Amúgy van szerintem neki olyan ami fiataloknak valo.

26/L

2011. febr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bármilyen hidratáló krémet el lehet, sőt el kell! kezdeni használni ilyen korban. Garniernél ami neked szóba jöhet, az a Total Fresh (intenzív hidratáló) vagy Essentials termékek (ebből van normál/vegyes és száraz/érzékeny bőrre való + éjszakai krém). Ha pattanásos bőröd van a Pure termékcsaládot használd.


Emellett használhatsz hidratáló szemkörnyékápolót is, főleg, ha száraz bőröd van.

Ja és figyelj oda a napi kétszeri arctisztításra, a megfelelő folyadékbevitelre, a kiegyensúlyozott táplálkozásra és óvd a bőrödet az UV sugaraktól. Ha ezeket betartod, mindenképpen kitolhatod a ráncosodást.

2011. febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!