Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a hátrányai a hajfestésnek...

Mik a hátrányai a hajfestésnek? Az tényleg igaz hogy aki festeti az huszonéves korában már elkezd őszülni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, édesanyám 30 éves kora óta festi, 50 évesen őszül is...:D

Amúgy nem igaz, én 16 éves korom óta festem, és a húgom is, és egyáltalán nem őszülünk (21 és 22 évesek vagyunk).

Lehet, hogy vannak olyan emberek is, de az olyanok szerintem alapjáraton korán kezdenek őszülni.

2011. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az őszülés nem attól van. De tönkreteszi a hajat, kiszárítja nagyon és töredezik tőle.
2011. jan. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Gondolom a töredezés ellen lehet tenni ( vágatni kell belőle )

Szárazzá teszi- hajpakolások.

Persze az semmiképp sem tesz jót, ha valaki hónaponta festi.

Én olyanra fogom, ami kevésbé tér el az eredeti hajszínemtől. Így szerintem nem fogja túlságosan roncsolni. Persze a hajfestéket is jól megkell választani, mert az sem mindegy.

Az ősz hajak huszonéves korban pedig nem hiszem, hogy a hajfestéstől van. Sokkal inkább a stresszes életmód okozza.

2011. jan. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem valószínű, hogy őszülni fogsz tőle. viszont sok káros anyagot tartalmaz, amit mind a fejbőrödre kensz. ha pl. feketére fested, akkor hullhat is a hajad, mert a fekete festékben lévő hangyasav, egy nagyon agresszív anyag.
2011. jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A hajhullás, szárazság, töredezés is emberfüggő!

A környezetemben egy ember sem panaszkodott még ilyesmire.

Első vagyok, és nekem kifejezetten könnyen zsírosodó hajam van sajnos, egyáltalán nem száraz. Hullani nem hullik, rengeteg van belőle. Nem is töredezik jobban, mint előtte, viszont mióta hajpakolást használok rá, alig törik szinte:)

Az sem mind1 egyébként milyen festéket használ az ember...gagyit vagy jót.

2011. jan. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
énsem tapasztaltam még ilyesmit, bár én nem régóta, csak 3 hónapja festetem. csak kíváncsi vagyok hogy hosszú távon mennyire roncsol
2011. jan. 13. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!