Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használtok fényvédős arckrémet...

Használtok fényvédős arckrémet? Melyik fajta jött be?

Figyelt kérdés
És hol kapható (gyógyszertár, drogéria stb) kb mennyiért?
2010. ápr. 6. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a Gigi-től van hidratálókrémem.

A kozmetikusomtól veszem,3000 ft körül.

2010. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csak színezettet használtam eddig, a Nivea Be Beautiful!-t, én nagyon szerettem, sokkal jobb nyáron, mint az alapozó, és nem kell külön naptejet használni az arcra.
2010. ápr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem. minek?
2010. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hogy minek fényvédős arckrém? Hogy nyáron ne zsíros naptejet kelljen kenni az arcra, az maradjon a strandra. Nem szereteném, ha kijönnek a szeplőim, vagy pár év múlva májfoltokkal legyen tele az arcom. Hát ezért...

Várom még a válaszokat!

2010. ápr. 6. 20:58
 5/6 anonim ***** válasza:
A 15.46-os vagyok. Én strandra is ezt a Niveát használom, nekem még nem égett le az arcom, pedig strandon sokat szoktam napon lenni, és ráadásul elég világos bőröm is van. Igaz szolizok, hogy ne legyek olyan nagyon fakó, de nem viszem túlzásba, még kreolnak sem mondanám magam. Tényleg tudom ajánlani. :)
2010. ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én vagyok aki kérdezte h minek? strandra naptejet kenek az arcomra, ha nemmegyek strandra akkormeg semmit, és nem ég le a fejem sosem, és májfoltjaim sincsenek pedig nem vagyok már tizenéves...

kicsit más itt az éghajlat mint mondjuk amerikában, az óceán mellett...na ott téleg nemárt ha minden nap összekened magad mindennel, ha 25 éves korodra nemakarsz szottyadtbőrű lenni...

2010. ápr. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!