Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke festett hajra milyen...

Szőke festett hajra milyen világos (hamvas, nem vöröses) barna festéket ajánl aki már festette így?

Figyelt kérdés
Jelenleg nagyon világos szőke a hajam, elég sárgás már, hiába festem bármilyen szőkével pár nap múlva már sárgás megint ezért szeretnék egy egészségesebb, világosbarna színt neki.
2011. ápr. 1. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha meg szeretnéd tartani a szőke hajat, akkor hamvasító sampon. Ha nem, akkor én a palette hajszínezőjét ajánlom, a 7.0-ás szőkét. Nekem elsőre megfogta a szőke hajam, igaz ugyan, hogy 2-3 mosásig sötétbarna, de kikopik.
2011. ápr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fodrász! 2 hete festettem be a nagyon világos szőke hajamat barnára. Nagyon sokat kopik majd az első festés után. Nekem sötétbarnára lett befestve és 3-4hajmosás után már közép és világos barna között volt. Ha nagyon világossal fested szerintem eléggé ronda kikopott színe lesz:S Fodrásszal megtudod beszélni, hogy milyen színt is szeretnél pontosan és majd ahhoz igazítja. Később már festheted otthon is de az elsőnél jobban jársz ha profira bízod! :)


19/L

2011. ápr. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szép napot!
2011. ápr. 2. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!